حفظ حجاب و عفاف پیام مهم عاشورای حسینی است


با دیگران به اشتراک بگذارید

حفظ حجاب و عفاف پیام مهم عاشورای حسینی است

استاد حوزه قزوین گفت: پیام نهضت عاشورا احیاء، زنده نگه داشتن و بها دادن به ارزش های اسلامی از جمله حفظ حجاب و عفاف است.

تصویر و عکس حفظ حجاب و عفاف پیام اصلی عاشورای حسینی است

حجت الاسلام علاءالدین صفی خانی در مکالمه با خبرگزاری حوزه در قزوین، به جامعه عاشورایی مدنظر سید وسالار شهیدان اشاره کرد و گفت: عمل به پیام عاشورا باعث می شود تا انسان در خط و مشی امام حسین(ع) گام بردارد و در این صورت است که جامعه عاشورایی می شود

معاون حوزه علمیه قزوین به مسئله حجاب وعفاف در جامعه اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: پیام نهضت عاشورا احیاء، زنده نگه داشتن و بها دادن به ارزشهای اسلامی از جمله حفظ حجاب و عفاف است که از ضروریات دین محسوب می شودو امام حسین (ع) و اهل بیت ایشان در گفتار و اعمال یادآور این گوهر ناب هستند.

وی با بیان اینکه عاشورای حسینی یک حماسه ماندگار در تاریخ است عنوان داشت: عاشورای حسینی یک حماسه ماندگار است و شیعیان آن حضرت باید در ایام عزای حسینی با حضور گسترده در تجمع باشکوه عزاداران با مدیریتی منطقی روزهایی حماسی را رقم بزنند.

استاد حوزه علمیه قزوین ادامه داد: نهضت عاشورا و آثار و نتایج این قیام پرشور نمایان میکند که هر ملت مسلمانی باید از زیر بار ستم رهایی کشف کند.

حجت الاسلام صفی خانی یادآورشد : نهضت عاشورا درس دین دارى و استقامت در برابر ستم و کفر به مسلمانان و انسان ها داد و روح شهامت و شجاعت را در مسلمان ها زنده کرد.

*********************

مطلب از : مارال .ک

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دامن دوست به دست آر و ز دشمن بگسل
««« »»»
مرد يزدان شو و فارغ گذر از اهرمنان

حفظ حجاب و عفاف پیام مهم عاشورای حسینی است

TT / 11 — TP / 4%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال