۱۰ ماشین دوست داشتنی آمریکایی (۱۰ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۰ خودروی محبوب آمریکایی

۳ ماشین پرفروش سال گذشته‌ی بازار ایالات متحده همگی دست‌پرورده‌ی خودروسازان همان دیار بوده‌اند. با بهره گیری از داده‌های GoodCarBadCar ما لیستی از پرفروش‌ترین آمریکایی‌ها را برای شما تهیه نموده‌ایم…
وب‌سایت پدال: ۳ ماشین پرفروش سال گذشته‌ی بازار ایالات متحده همگی دست‌پرورده‌ی خودروسازان همان دیار بوده‌اند. با بهره گیری از داده‌های GoodCarBadCar ما لیستی از پرفروش‌ترین آمریکایی‌ها را برای شما تهیه نموده‌ایم.
۱۰.جیپ چروکی – ۲۲۰,۲۶۰ سیستم

برخلاف ظاهر بحث‌برانگیز و دوقطبی خود، جیپ چروکی در جدول فروش کلی سال گذشته‌ی بازار ایالات متحده در رتبه‌ی نوزدهم قرار گرفته و فروش ۲۲۰,۲۶۰ دستگاهی را ثبت نموده است. به نظر می‌رسد که ظاهر جدال‌برانگیز این خودرو مانع از انصراف خریداران نشده و چروکی با رشد ۲۳.۴ درصدی نسبت به سال گذشته‌ی آن که ۱۷۸,۵۰۸ سیستم بوده به رقم گفته شده رسیده است.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس 10 ماشین دوست داشتنی آمریکایی

۹. جی ام سی سیرا – ۲۲۴,۱۳۹ سیستم

سیرا اولین تراکی است که با فروش ۲۲۴,۱۳۹ دستگاهی در این لیست ۱۰ تایی گرفته و نسبت به فروش ۲۱۱,۸۳۳ دستگاهی سال قبل آن رشد ۵.۸ درصدی را نشان می‌دهد. سیرا در لیست کلی پرفروش‌ها در رده‌ی هجدهم قرار دارد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس 10 ماشین دوست داشتنی آمریکایی
۸. شورولت کروز – ۲۲۶,۶۰۲ سیستم

کروز به تازگی تغییرات گیراای را به خود دیده و مدل کاملاً تازه در سگمنت خود به خوبی درخشیده است. کروز که در لیست کلی رتبه‌ی هفدهم فروش را دارد در سال گذشته مجموعا ۲۲۶,۶۰۲ سیستم فروش داشته اما در مقایسه با فروش ۲۷۳,۰۶۰ دستگاهی قبل از آن کاهش ۱۷ درصدی را نشان می‌دهد. اما مدل تازه پرقدرت‌تر شده بنابراین انتظار داریم که آمار امسال افزایش یابد.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس 10 ماشین دوست داشتنی آمریکایی
۷. فورد اکسپلورر – ۲۴۹,۲۵۱ سیستم

اکسپلورر به‌طور وسیعی به عنوان محبوب‌ترین شاسی‌بلند بازار ایالات متحده انتخاب کرده می‌شود اما رقابت در این کلاس سخت و ناجوانمردانه است. سال گذشته، اکسپلورر با فروش ۲۴۹,۲۵۱ هزار دستگاهی رده‌ی پانزدهم جدول کلی فروش را به خود اختصاص داده است. هرچند که فروش گفته شده دربردارنده‌ی فروش ۲۴,۹۴۲ دستگاهی اکسپلورر پلیس اینترسپتور به سازمان‌های امنیتی نیز هست. اکسپلورر نسبت به فروش ۲۰۹,۹۹۴ دستگاهی سال گذشته رشد فروش ۱۸.۷ درصدی را نشان می‌دهد.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس 10 ماشین دوست داشتنی آمریکایی
۶. شورولت اِکوئیناکس– ۲۷۷,۵۸۹ سیستم

شورولت Equinox یک شاسی‌بلند فول سایز قابل است و فروش آن نیز محبوبیتش در میان خریداران را ثابت می‌کند. سال گذشته این خودرو با فروش ۲۷۷۸۵۹ دستگاهی در جا چهاردهم فروش کلی ایستاده و نسبت به فروش ۲۴۲,۲۴۲ دستگاهی سال گذشته رشد ۱۴.۶ درصدی داشته است.

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس 10 ماشین دوست داشتنی آمریکایی
۵. فورد فیوژن – ۳۰۰,۱۷۰ سیستم

این خودرو بی شک با سخت رقیب خود دست به یقه شده و باید خریداران تویوتا کمری را به سوی خود جلب نماید. با فروش ۳۰۰,۱۷۰ دستگاهی، فیوژن در رده‌بندی کلی پرفروش‌ها در جا دوازدهم توقف کرده و نسبت به فروش ۳۰۶,۸۶۰ دستگاهی مدت مشابه سال قبل در واقع کاهش فروش ۲.۲ درصدی را آزموده است.

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس 10 ماشین دوست داشتنی آمریکایی
۴. فورد اسکیپ – ۳۰۶,۴۹۲ سیستم

به همان اندازه که اکسپلورر دوست داشتنی است، اسکیپ نیز می‌تواند فروش بالای برادرش را شبیه‌سازی کند. این شاسی‌بلند کوچک‌تر و شیک‌تر در دسترس تر بوده که این اصلی به موفقیت فروش آن یاری رسانده است. در سال ۲۰۱۵ فورد مجموع ۳۰۶,۴۹۲ سیستم از این مدل را فروخته که برای قرار گرفتن در رده‌ی یازدهم فروش کلی به حد کافی خوب بوده است. در مقایسه با فروش ۳۰۶,۲۱۲ سال قبل، اسکیپ رشد ناچیز ۰.۱ درصدی را نشان می‌دهد.

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس 10 ماشین دوست داشتنی آمریکایی
۳. پیکاپ رم – ۴۵۱,۱۱۶ سیستم

و اینجاست که حکومت پیکاپ ها شروع می‌شود. رم در پسِ رقبایش قرار می‌گیرد اما آمار فروش آن اصلاً خنده‌دار نیست. سال گذشته در مجموع ۴۵۱,۱۱۶ سیستم پیکاپ رم به فروش رسانده شده که نسبت به فروش ۴۳۹,۷۸۹ دستگاهی سال قبل آن رشد ۲.۶ درصدی را نشان می‌دهد. در لیست فروش کلی نیز این خودرو در رده‌ی سوم قرار دارد.

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس 10 ماشین دوست داشتنی آمریکایی
۲. شورولت سیلورادو – ۶۰۰,۵۴۴ سیستم

درحالی‌که سیلورادو در حال تعقیب سری F فورد است اما زمینه‌های زیادی وجود دارد تا این خودرو به پرفروش‌ترین وسیله‌ی نقلیه‌ی ایالات متحده تبدیل ساخته شود. در حال حاضر سیلورادو با رشد فروش ۱۳.۴ درصدی روبرو بوده و آمار فروش آن از ۵۲۹,۷۵۵ سیستم سال قبل‌تر به ۶۰۰,۵۴۴ سیستم رسیده است.

تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس 10 ماشین دوست داشتنی آمریکایی
۱. فورد سری اف – ۷۸۰,۳۵۴ سیستم

برای سالیان زیاد، فورد سری F پرفروش‌ترین ماشین ایالات‌متحده بوده است. بهره گیری از آلومینیوم سبک‌وزن مشتریان را نترسانده و فروش این خودرو با افزایش ۳.۵ درصدی به ۷۸۰,۳۵۴ سیستم رسیده است. باور این موضوع که ماشین دیگری بتواند به سلطنت بلامنازع فورد سری F در کوتاه‌مدت پایان دهد بسیار سخت است.

تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس 10 ماشین دوست داشتنی آمریکایی

— نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود —

نگارش : رادين خ.

خودرو در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به لابه گفت شبی مير مجلس تو شوم
««« »»»
شدم به رغبت خويشش کمين غلام و نشد

۱۰ ماشین دوست داشتنی آمریکایی (۱۰ عکس)

TT / 187 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال