آموزش آماده سازی فونداسیون متناسب برای چهره


با دیگران به اشتراک بگذارید

آموزش تهیه فونداسیون مناسب برای صورت

تصویر و عکس تعلیم تهیه فونداسیون عالی برای صورت

 یک فونداسیون عالی چه ویژگی هایی دارد فونداسیون مایع بهتر است یا پودری یا جامد؟پیشنهاد آرایشگران در این زمینه چه چیزی است؟افرادی که پوست چرب یا پوست خشک دارند و یا کسانی که چین و چروک و یا آکنه فراوانی روی پوستشان دیده میشود از چه فونداسیون هایی باید بهره گیرند  نحوه بهره گیری از این محصولات میکاپ و آرایشی برای این افراد به چه صورت باید باشد ؟در ادامه راهنمایی های نقش می داری در این باره برایتان آورده ایم با ما همراه باشید.

اگر مانند من باشید، احتمالا به قصد تهیه کرد فونداسیون، بارها به داروخانه رفته اید و در مواجه با تعداد زیادی از گزینه های گوناگون، دست خالی بیرون آمده اید. اما برگزیدن بین فونداسیون مایع و پودری نباید برحسب حدس و گمان باشد. در اینجا ۵ نکته برای یافتن فرم پوشش عالی پوست شما بیان می کنیم (فقط از یاد نبرید که پیش از استراحت کن، صورتتان را کاملا بشویید).

اگر پوست خشک دارید، فونداسیون مایع را برگزید

بهره گیری از پودر خشک روی پوستی که خودش خشک است، کاملا اشتباه است اما یک فونداسیون مایع قادر هست مقداری از رطوبت نکته نیاز پوستتان را به آن برساند. جوانا اسکلیپ، آرایشگر سرشناس Physician’s Formula نقل میکنید: فونداسیون مایع باعث می شود پوستتان مرطوبتر و سالمتر بنظر برسد.

اگر پوست چرب دارید، فونداسیون پودری را برگزید

همانطور که روی پوست خشک از پودر خشک بهره نمیگیرید، بهره گیری از فونداسیون مایع روی یک سطح لیز (نرم) نیز کار درستی نیست. ایما بروزسی، آرایشگر Bluemercury نقل میکنید: پوست چرب، بیشترین خاصیت را از فونداسیون پودری می برد چون این پودر، چربی سطح پوست را به سوی خود خواهد کشید و توجه کرد مات (finish) فونداسیون پودری از برق زدن و درخشش پوست پس از آرایش پیش گیری خواهد کرد.

اگر نگران چین و چروکها هستید، فونداسیون مایع را برگزید

حتی کوچولو ترین علامت های سالخوردگی قادر هستند با آرایش اشتباه بزرگنمایی شوند، بنابراین اگر می خواهید خطوط پنجه کلاغی (چین و چروک پیرامون چشم) و خطوط خنده کمتری ببینید، یک فونداسیون مایع را برگزید. بروزسی نقل میکنید: پودر در واقع قادر هست در داخل چین و چروکها بنشیند و آنها را مشخص تر کند، اما محصولات مایع، مانند یک فیلر (پرکننده) برای توجه کرد صاف تر عمل می کنند. فونداسیون مایع در صورتیکه شما منافذ بزرگ و کاملا مشخصی دارید، نیز خوب ترین گزینه می باشد.

اگر مستعد عرق کردن هستید، فونداسیون پودری را برگزید

مارنی بورتون، آرایشگر سرشناس نقل میکنید: شما برای آب و هوای گرم تر، قطعاً به فونداسیون پودری نیاز دارید، چون مایع باعث می شود پوستتان بیش از حد چرب بنظر برسد. اما هنگامی که در یک آب و هوای خنک و خشک قرار می گیرید، وضعیت برعکس می شود. در آنجا شما باید برای افزودن مقداری رطوبت زاید به پوست خشکتان، از فونداسیون مایع بهره گیرید.

اگر معضلات آکنه دارید، فونداسیون مایع را برگزید

بروزسی نقل میکنید که اگر شما هر نوع بافتی روی پوستتان دارید (بعنوان مثال آکنه، روزاسه یا سایر معضلات پوستی) از فونداسیون های پودری اجتناب کنید، چون آنها فقط باعث خواهند شد که مشکل پوستی تان مشخص تر شود. فونداسیون های مایع، پوشش بیشتری برای معضلات پوستی ارائه می دهند و ماندگاری طولانی تری دارند، بنابراین مجبور نیستید آنها را به دفعات زیاد تجدید نمایید و اگر شما پوست آکنه زده چرب دارید، از یک فونداسیون مایع بعنوان پایه بهره گرفته و روی آن کمی پودر بزنید تا از برق زدن پوستتان پیش گیری شود.

نظر يادتان نرود

گردآورنده: سالومه .ی

سلامت پوست و مو در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای که با سلسله زلف دراز آمده‌ای
««« »»»
فرصتت باد که ديوانه نواز آمده‌ای

آموزش آماده سازی فونداسیون متناسب برای چهره

TT / 107 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال