http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

کلینتون از ترامپ جلو افتاد

کلینتون از ترامپ جلو افتاد

جدیدترین نظرسنجی انجام شده بعد از دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا نشان داده که برتری هیلاری کلینتون بر رقیب جمهوری خواهش دونالد ترامپ در میان رای دهندگان احتمالی به هشت درصد رسیده است.
خبرگزاری ایسنا: جدیدترین نظرسنجی انجام شده بعد از دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا نشان داده که برتری هیلاری کلینتون بر رقیب جمهوری خواهش دونالد ترامپ در میان رای دهندگان احتمالی به هشت درصد رسیده است.
براساس یک نظرسنجی جدید انجام شده از سوی رویترز / ایپسوس از هر پنج رای دهنده جمهوریخواه یک نفر عقیده داشته که اظهارات موهن اخیر دونالد ترامپ، کاندیدای ریاست جمهوری حزب جمهوریخواه موجب از بین رفتن صلاحیت او برای ریاست جمهوری می‌شود.
این نظرسنجی سراسری بلافاصله بعد از دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا طی یکشنبه شب گذشته انجام شده است.
این نظرسنجی که نتایجش روز سه شنبه منتشر شده نشان داده که هیلاری کلینتون نامزد ریاست جمهوری دموکرات‌ها در حالی که تا چند روز پیش برتری پنج درصدی بر ترامپ داشت اکنون این برتری را به هشت درصد رسانده است.
از میان شرکت کنندگان در این نظرسنجی در پاسخ به اینکه بین دو کاندیدای اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کدام یک را انتخاب می‌کنند، 45 درصد عنوان کردند که حامی هیلاری کلینتون هستند در حالی که 37 درصد از این رای دهندگان احتمالی از دونالد ترامپ حمایت کردند و 18 درصد نیز گفتند از هیچ یک از این دو کاندیدا حمایت نمی‌کنند.
همچنین از میان کسانی که گفته‌اند دست کم بخشی از مناظره دوم را تماشا کردند 53 درصد کلینتون را پیروز این مناظره دانسته و 32 درصد ترامپ را پیروز دانستند.
در میان دموکرات‌ها 82 درصد کلینتون را پیروز دانسته و در میان جمهوریخواهان نیز 68 درصد ترامپ را فرد پیروز مناظره می‌دانند. همچنین در میان رای دهندگان احتمالی که مناظره را تماشا کردند 48 درصد گفتند که از کلینتون حمایت می‌کنند ودر مقابل 38 درصد حامی ترامپ بودند.
از طرفی 42 درصد از آمریکایی‌های بزرگ سال شامل 19 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه گفتند که ترامپ با اظهارنظرهای موهنش درباره زنان صلاحیت خود برای ریاست جمهوری را از دست داده اما 43 درصد گفتند که وی هنوز صلاحیتش را از دست نداده است.
در میان جمهوری خواهان نیز 58 درصد همچنان می‌خواهند ترامپ کاندیدای ریاست جمهوری این حزب باشد و 68 درصد از این جمهوری خواهان نیز گفتند، رهبران این حزب باید همچنان حامی ترامپ باشند.
در همین حال 44 درصد از رای دهندگان زن در این نظرسنجی از کلینتون حمایت کردند و 29 درصد از رای دهندگان زن نیز حامی ترامپ بودند.

این مطلب در سایت "سیمرغ" منتشر شده است.

منبع: سایر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
شخصیت میلیون‌ دلاری داشته‌ باشید مثل دکتر ظریف
استخدام ویزیتور فروش در یک شرکت معتبر در رشت
انواع مدل لباس مجلسی بالا زانو شیک و جدید با طرح 96 – 2017
انواع مدل شلوار جین و لی زنانه شیک و بسیار زیبا 96 – 2017
ویندوز ۱۰ بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر فعال دارد
مایکرو سافت حمایت از محتوای ۳D را به پاور پوینت و مرورگر اج افزود
برنامه استریم Beam برای ویندوز ۱۰ و ایکس باکس شناسایی شد
برنامه Paint 3D شناسایی شد
لغوسفررییس سازمان محافظت زیستگاه طبیعی به اردبیل
به روز رسانی ویندوز ۱۰ با نام Creators فصل بهار سال جاری عرضه می شود
واردات مواد اولیه تولید سخت افزار در کشور با یوزانس ممکن شد (۲ عکس)
عدم همکاری بانک های جهان مانع بزرگ افزایش صادرات فرش ایران به جهان/۳ کشور آسیایی جای ایران را گرفته اند
کاهش میزان صادرات نفت ایران به کمترین میزان ۴ ماه گذشته
کاهش قیمت سکه و ثبات نرخ دلار در بازار تهران/دلار ۳۶۱۹ تومان+جدول
عکس خودروی هیوندای آزرا 2018 و مشخصات این خودروی زیبا
تبعید و١٠٠ ضربه شلاق برای ورزشکار المپیکی؟
تبعید و١٠٠ ضربه شلاق برای ورزشکار المپیکی؟
طرز تهیه اشترودل گوشت
طرز تهیه اشترودل گوشت
بازی Townsmen بر روی رایانه های شخصی منتشر می شود
تبلیغات