تولید ۱۳ درصدی مقالات واحد علوم و تحقیقات طی دو سال


با دیگران به اشتراک بگذارید

تولید ۱۳ درصدی مقالات واحد علوم و تحقیقات طی دو سال

تصویر و عکس تولید 13 درصدی مقالات واحد علوم و تحقیقات طی دو سال
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات از پخش ۱۰۷۰ مقاله از سوی پژوهشگران این باشگاه گزارش کرد و گفت: ۱۳ درصد از مقالات این واحد در سال‌های ۹۳ و ۹۴ از سوی اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ارائه شده است.

دکتر امیر خسروجردی، با اشاره به تعداد مقالات تولید شده از سوی محققان باشگاه دانش پژوهان جوان واحد علوم و تحقیقات، اضافه کرد: از سال ۱۳۹۱ تاکنون بیش از ۱۰۷۰ عنوان مقاله از سوی این اعضاء باشگاه ارائه شده که از این تعداد ۲۶۰ مقاله  ISI از نوع WOS و ۵۰۵ مقاله ISI از نوع Listed، ۱۶۱ مقاله ISC و۱۴۵ مقاله همایشی بوده است.

به نقل کرده وی، در سال‌های ۹۴ و ۹۵ از سوی اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات ۴۲۵ عنوان مقاله ISI و ISC ارائه شد که ۱۳ درصد از کل مقالات این واحد را تشکیل می‌دهد.

وی با اشاره به انتخاب باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات از میان ۳۲۰ واحد دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان باشگاه خوب تر در سال ۱۳۹۴،  اظهار کرد:  زیربنایی کردن فعالیت‌های باشگاه، ارائه تسهیلات گسترده، برگزاری کارگاه‌های تعلیمی و پژوهشی از جمله عواملی است که باعث این موفقیت شده است.

خسروجردی با بیان اینکه در حال حاضر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات در بر می داری ۳۸۰ عضو متداولی و ۲۰ عضو استعدادهای نورانی است، ادامه داد: از میان اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات ۵۷ درصد از آنها از دانشجویان واحد و مابقی از سایر دانشگاه‌ها و مراکز داخلی و خارج از کشور هستند.

وی به برگزاری ۱۵ کارگاه پژوهشی تخصصی بصورت وبینار در دانشگاه آزاد اسلامی توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات اشاره کرد و اضافه کرد: در عرصه فعالیت‌های فرهنگی نیز باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات فعالیت گیراای داشته است.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات با بیان اینکه این باشگاه هم اکنون به اصلی ترین مرکز و مرجع برای کشف و شناسایی جوانان نخبه مبدل شده است، تصریح کرد: اخذ مسؤولیت کمیته جذب استعدادهای نورانی و نخبگی استان تهران، کسب افتخارات گوناگون از سوی ۶۴ نفر از اعضا در عرصه ملی و بین‌المللی، انتخاب ۸ نفر از اعضای باشگاه بعنوان عضو خوب تر باشگاه‌های سر تا سر کشور، ثبت بیش از ۱۰ اختراع وUS پتنت، شناسایی و تشویق ۴ نفر از اعضاء باشگاه واحد در بر می داری مقالات خوب تر ISI-WOS در بین دانشگاه‌های آزاد اسلامی سر تا سر کشور  در سال ۹۵  از دیگر دستاوردهای این باشگاه است.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اینکه افزایش کمیت و کیفیت طرح‌های تحقیقاتی از جمله برنامه‌های آتی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات است، اضافه کرد: انعقاد تفاهم نامه همکاری در طرح‌های تحقیقاتی با مراکز صنعتی و اجرایی مانند وزارت نیرو، وزارت جهاد کشاورزی، تجاری سازی برخی از طرح‌ها و اختراعات اعضاء که از ظرفیت بالایی برخوردار باشند، راه‌اندازی شرکت‌های دانش بنیان و  ایجاد کارگروه‌های گوناگون تخصصی، کسب درآمد از طرق اجرای برنامه‌های متنوع تعلیمی و کارگاهی، راه‌اندازی برنامه رادیویی «با نخبگان» از دیگر برنامه‌های نکته نظر این باشگاه در سال ۱۳۹۵ است.

__________________

تهیه و تدوین : فرداد ط.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بتا چون غمزه‌ات ناوک فشاند
««« »»»
دل مجروح من پيشش سپر باد

تولید ۱۳ درصدی مقالات واحد علوم و تحقیقات طی دو سال

TT / 49 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال