http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تولید ۱۳ درصدی مقالات واحد علوم و تحقیقات طی دو سال

تولید ۱۳ درصدی مقالات واحد علوم و تحقیقات طی دو سال

با دیگران به اشتراک بگذارید

تولید ۱۳ درصدی مقالات واحد علوم و تحقیقات طی دو سال

تصویر و عکس تولید 13 درصدی مقالات واحد علوم و تحقیقات طی دو سال
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات از پخش ۱۰۷۰ مقاله از سوی پژوهشگران این باشگاه گزارش کرد و گفت: ۱۳ درصد از مقالات این واحد در سال‌های ۹۳ و ۹۴ از سوی اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ارائه شده است.

دکتر امیر خسروجردی، با اشاره به تعداد مقالات تولید شده از سوی محققان باشگاه دانش پژوهان جوان واحد علوم و تحقیقات، اضافه کرد: از سال ۱۳۹۱ تاکنون بیش از ۱۰۷۰ عنوان مقاله از سوی این اعضاء باشگاه ارائه شده که از این تعداد ۲۶۰ مقاله  ISI از نوع WOS و ۵۰۵ مقاله ISI از نوع Listed، ۱۶۱ مقاله ISC و۱۴۵ مقاله همایشی بوده است.

به نقل کرده وی، در سال‌های ۹۴ و ۹۵ از سوی اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات ۴۲۵ عنوان مقاله ISI و ISC ارائه شد که ۱۳ درصد از کل مقالات این واحد را تشکیل می‌دهد.

وی با اشاره به انتخاب باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات از میان ۳۲۰ واحد دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان باشگاه خوب تر در سال ۱۳۹۴،  اظهار کرد:  زیربنایی کردن فعالیت‌های باشگاه، ارائه تسهیلات گسترده، برگزاری کارگاه‌های تعلیمی و پژوهشی از جمله عواملی است که باعث این موفقیت شده است.

خسروجردی با بیان اینکه در حال حاضر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات در بر می داری ۳۸۰ عضو متداولی و ۲۰ عضو استعدادهای نورانی است، ادامه داد: از میان اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات ۵۷ درصد از آنها از دانشجویان واحد و مابقی از سایر دانشگاه‌ها و مراکز داخلی و خارج از کشور هستند.

وی به برگزاری ۱۵ کارگاه پژوهشی تخصصی بصورت وبینار در دانشگاه آزاد اسلامی توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات اشاره کرد و اضافه کرد: در عرصه فعالیت‌های فرهنگی نیز باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات فعالیت گیراای داشته است.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات با بیان اینکه این باشگاه هم اکنون به اصلی ترین مرکز و مرجع برای کشف و شناسایی جوانان نخبه مبدل شده است، تصریح کرد: اخذ مسؤولیت کمیته جذب استعدادهای نورانی و نخبگی استان تهران، کسب افتخارات گوناگون از سوی ۶۴ نفر از اعضا در عرصه ملی و بین‌المللی، انتخاب ۸ نفر از اعضای باشگاه بعنوان عضو خوب تر باشگاه‌های سر تا سر کشور، ثبت بیش از ۱۰ اختراع وUS پتنت، شناسایی و تشویق ۴ نفر از اعضاء باشگاه واحد در بر می داری مقالات خوب تر ISI-WOS در بین دانشگاه‌های آزاد اسلامی سر تا سر کشور  در سال ۹۵  از دیگر دستاوردهای این باشگاه است.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اینکه افزایش کمیت و کیفیت طرح‌های تحقیقاتی از جمله برنامه‌های آتی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد علوم و تحقیقات است، اضافه کرد: انعقاد تفاهم نامه همکاری در طرح‌های تحقیقاتی با مراکز صنعتی و اجرایی مانند وزارت نیرو، وزارت جهاد کشاورزی، تجاری سازی برخی از طرح‌ها و اختراعات اعضاء که از ظرفیت بالایی برخوردار باشند، راه‌اندازی شرکت‌های دانش بنیان و  ایجاد کارگروه‌های گوناگون تخصصی، کسب درآمد از طرق اجرای برنامه‌های متنوع تعلیمی و کارگاهی، راه‌اندازی برنامه رادیویی «با نخبگان» از دیگر برنامه‌های نکته نظر این باشگاه در سال ۱۳۹۵ است.

__________________

تهیه و تدوین : فرداد ط.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بتا چون غمزه‌ات ناوک فشاند
««« »»»
دل مجروح من پيشش سپر باد

تولید ۱۳ درصدی مقالات واحد علوم و تحقیقات طی دو سال

TT / 49 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
ویدیو فیلم فول مچ بازی استقلال ۲ ۰ سایپا نیمه نخست ( آپارات )
تکنسین های ایرانی در کرکوک به کشور بازمی گردند
مدل لباس های برتر تیلور سویفت در سال 2016
استخدام کارشناس فروش،کارشناس ارشد بازاریابی در بهینه ایران
خبر اعدام یکی از شاهزادگان سعودی دروغ است
مدل مانتو بلند ترک
دل نوشته یک اسدآبادی از موصل برای رضا رستمی
رستوران ایتالیایی میلان مشهد
کشورها درباره سوریه ناچار به مذاکره با ایران هستند
استخدام ۳ ردیف شغلی در شرکت بهپرداز جهان در تهران
آیا در زمان شیردهی میتوان از کلداکس استفاده کرد؟
تروریست ها‌ قصد شکستن محاصره حلب را دارند
از «غیرت ناموسی» مهم‌تر «غیرت دینی» است/ «غیرت دینی» یعنی اینکه در جایی که لازم است انسان برای خدا خشم بگیرد و فقط لبخند نزند/ جامعه دینی وقتی از انحراف مصون می‌ماند که متدینین آن غیرت دینی‌شان را از دست ندهند + صوت
بیماری هموروئید راه های درمان آن
فال روزانه فال امروز شما
به خاطر حمایت از مدافعان حرم زخم زبان‌ها شنیده‌ام
استخدام برنامه نویس IOS در شرکت آسمان
مراقبت های محیطی برای ریشه کن کردن گال
عاقبت ادای شعبده بازی در آوردن
قالیباف به موسسه همسرش نیز تخفیف داده است