از جوانان کشور برای حفظ حرمت تاسوعای حسینی در ورزشگاه آزادی تشکر می کنیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

از جوانان کشور برای حفظ حرمت تاسوعای حسینی در ورزشگاه آزادی تشکر می کنیم

عضو جامعه مدرسین از برگزارکننده گان مسابقه فوتبال در روز عصرگذشته تشکر کرد و اظهار داشت: برای روز پیش دغدغه های بود ولی با بصیرت ضروری ای که در بین جوانان و جامعه است این خطر هم دفع و از بین برده شده است.

تصویر و عکس از جوانان کشور برای حفظ حرمت تاسوعای حسینی در ورزشگاه آزادی تشکر می کنیم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه»، حجت الاسلام و المسلمین حسینی خراسانی امروز در مهمانی عاشورای حسینی که با حضور حضرت آیت الله سبحانی،آیت الله مقتدایی، حجت الاسلام والمسلمین منتظری، دادستان کشور و اقشار گوناگون مردمان در کانون امام صادق(ع) در قم برگزارشد با بیان اینکه عاشوار روز تقابل حق و یاطل است گفت: روز عاشوار بر اساس اعتقادات شیعه، روز عزا است.

عضو جامعه مدرسین ابراز داشت: جبهه باطل برای برطرف کردن نام امام حسین (ع) تا کنون هزار کتاب تالیف کرده تا اثبات کنند روز عاشورا روز عید است و این مباحث واستنادات را با استخدام راویان و مؤلفانی جعل کرده اند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی خراسانی گفت: دشمن تا مکان جلو رفته که حتی نقل کرده اند روزعاشوار روزه می گیری آن بسیار فضیلت دارد.

عضو جامعه مدرسین با تاکید بر اینکه رحجان را تنها برای مقابله با روز عاشورا جعل کرده اند، ابراز داشت: علمای وهابی و خطبای نماز جمعه مسجد الحرام در سخنان خود بارها بر ثواب روزه می گیری در روز عاشوار تاکید دارند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی خراسانی ابراز داشت: اگر دشمن تاکید بر روزه می گیری در روز عاشورا دارد در واقع با این نوع فعالیت به دنبال این هستند که بگویند این روز داری برای نشاط است و گرنه کسی برای مصیبت روزه دار نیست.

عضو جامعه مدرسین با بیان این که صوم در روز عاشورا اصلا رحجان علمی ندارد، تاکید کرد: این حرکات دشمن کاملا هدف دار است و آنها می خواهند صومی که ابن مرجانه تهیه کرده بر صوم دین اسلام است، در مقابل هم قراردهند.

وی از برگزارکنندگان مسابقه فوتبال در روز عصرگذشته تشکر کرد و اظهار داشت: برای روز پیش دغدغه های بود، ولی با بصیرت ضروری ای که در بین جوانان و جامعه است این خطر هم دفع و رفع شد.

**************************************

تهیه شده توسط : سيروس د.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حکم مستوری و مستی همه بر خاتم تست
««« »»»
کس ندانست که آخر به چه حالت برود

از جوانان کشور برای حفظ حرمت تاسوعای حسینی در ورزشگاه آزادی تشکر می کنیم

TT / 46 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال