کارشکنی سعودی ها تمامی ندارد/فدراسیون عراق به دادگاه CAS شکایت کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

کارشکنی سعودی ها تمامی ندارد/فدراسیون عراق به دادگاه CAS شکایت کرد

خبرگزاری فارس: کارشکنی سعودی‌ها تمامی ندارد/فدراسیون کشور عراق به دادگاه CAS شکایت کرد

رئیس فدراسیون فوتبال کشور عراق از کارشکنی عربستان برای قبول نکردن بازی با کشور عراق در کشوری ثالث به دادگاه بین الملل ورزش(CAS) شکایت کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون فوتبال کشور عراق اکنون در دادگاه بین الملل ورزش(CAS) حاضر شده است تا شکایت خودشان را درباره بازی برگشت مقابل عربستان ارائه کنند.

سعودی ها بازی رفت خانگی کشور عراق که در مالزی به انجام رسانده شد با پیروزی پست سر قرار دادند و اکنون با کارشکنی می خواهند دیدار برگشت را در ریاض به انجام رسانند و این اقدام آنها برخلاف حکم فیفا است.

سعودی ها قبل از این بهانه جویی کردند و اعلام کردند که برای بازی با کشور عراق به تهران نمی آیند و مسئولان کشور عراق نیز به شرط اینکه بازی خانگی عربستان در کشوری ثالث به انجام رسانده شود، قبول کردند تا در تهران بازی نکنند.

اکنون عربستان دست به کارشکنی و بهانه جویی زده است و از برگزاری این دیدار در کشور ثالث سرکشی می کند.

عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون کشور عراق که اکنون در مقر دادگاه CAS در سوئیس است در گفت و گو با شبکه الکاس قطر گفت: منتظر تصمیم نهایی دادگاه بین الملل ورزش هستیم و کماکان بر تصمیم خود استوار هستیم تا همچنان که بازی خانگی ما در کشوری ثالث به انجام رسانده شد، بازی خانگی عربستان نیز در کشوری ثالث به انجام رسانده شود.

***ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد***

نگارش توسط: سيمين ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تنت را ديد گل گويی که در باغ
««« »»»
چو مستان جامه را بدريد بر تن

کارشکنی سعودی ها تمامی ندارد/فدراسیون عراق به دادگاه CAS شکایت کرد

TT / 53 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال