حاکمیت انسان کامل تنها با فرهنگ علوی و حسینی میسر می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

حاکمیت انسان کامل تنها با فرهنگ علوی و حسینی میسر می شود

امام جمعه بیرجند نقل کرد: تنها با فرهنگ حسینی و علوی می‌توان زمینه حاکمیت انسان کامل را در دنیا فراهم کرد.

تصویر و عکس   حاکمیت انسان کامل تنها با فرهنگ علوی و حسینی میسر می شود

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد ازبیرجند،حجت الاسلام والمسلمین علی رضایی بیرجندی در جمع نمازگزاران ظهر عاشورا در بیرجند با تسلیت عاشورای حسینی با بیان اینکه آنانی که داعیه انقلاب و پاسداری از حکومت اسلامی را دارند حواسشان باشد که ما در مقابل اعمالمان مسئول هستیم اظهار داشت: امام حسین (ع) برای حاکم شدن توحید، نبوت و عدالت به شهادت رسید.

وی با اشاره به فلسفه نماز ظهر عاشورا از سوی امام حسین(ع) نقل کرد: هدف امام حسین (ع) از این امر احیای دین اسلام و امر به معروف و نهی از منکر و اجرای فرمان الهی بود.

امام جمعه بیرجند بیان کرد: قیام سومین امام شیعیان بر محور تقوا برای رسیدن بشر به تمدن نکته نظر اسلام و تهیه شدن دنیا برای حاکمیت انسان کامل پی ریزی شده است.

رضایی نقل کرد: انقلاب امام حسین(ع) و انقلاب اسلامی کشورمان بر محور تقوا بوجود آمد و به خاطر عدم تقوا با تقواترین انسان یعنی امام حسین(ع) به مسلخ رفت.

وی با بیان اینکه کسانی که داعیه انقلابی گریه کن دارند و به علامت سوگواری پیراهن سیاه پوشیده اند از خدا می خواهیم آنها را از آتش جهنم دور نگهدارد افزود: تنها با فرهنگ حسینی و علوی می شود زمینه حاکمیت انسان کامل را در دنیا فراهم کرد.

امام جمعه بیرجند با تاکید براینکه روح حسینی در دنیا در حال افزایش است اظهار کرد: با توجه به این امر مسئولیت خیلی سنگین است که این کار نیاز به عشق دارد.

وی با اشاره به اینکه برخی ها از اسلام رحمانی سخن می گویند در حالی که از حکمت الهی سخن نمی گویند تصریح کرد: غیرت، مردانگی و شجاعت در دامن مادر حاصل میشود اگر مادران جامعه بی توجه باشند یزید و شمر ایجاد میشوند.

رضایی بیرجندی نقل کرد: انقلاب امام حسین(ع) بر مبنای تمیزی و قرآن پی ریزی شد و این را خدا قول داده است یقین آگاهی بدارید کسانی که از مرگ به وحشت مییافتند آنها به وادی حسین راهی ندارند.

وی با بیان اینکه هدف امام حسین(ع) از نماز ظهر عاشورا بر افراشتن پرچم عدالت، عدالتخواهی و حاکمیت توحید بود افزود: مسئولیت ما در مقابل همه گروهها سنگین است و مسئول هستیم تا فرهنگ علوی و حسینی را ترویج دهیم.

————————————-

تهیه شده توسط : آوا ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از همچو تو دلداری دل برنکنم آری
««« »»»
چون تاب کشم باری زان زلف به تاب اولی

حاکمیت انسان کامل تنها با فرهنگ علوی و حسینی میسر می شود

TT / 61 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال