نماز ظهر عاشورا در سراسر استان خراسان جنوبی اقامه شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

نماز ظهر عاشورا در سراسر استان خراسان جنوبی اقامه شد

همزمان با عاشورای حسینی نماز ظهر عاشورا به امامت امام جمعه شهرستان بیرجند به یاد آخرین نماز امام حسین(ع) و یاران آن حضرت اقامه شد.

تصویر و عکس   نماز ظهر عاشورا در سر تا سر استان خراسان جنوبی اقامه شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد ازبیرجند، عزاداران حسینی در خراسان جنوبی همزمان با سر تا سر کشور نماز ظهر عاشورا را در مناطق گوناگون استان در فضایی سرشار از معنویت و با شکوه اقامه کردند.

نماز ظهر عاشورای حسینی در ۱۱ شهرستان خراسان جنوبی از جمله بیرجند، سربیشه، نهبندان، زیرکوه، قاینات، خوسف، طبس، سرایان، فردوس، بشرویه و درمیان با شکوه خاصی به انجام رسانده شد.

در شهر بیرجند هیئت های مذهبی از مناطق گوناگون شهر برای اقامه نماز ظهر عاشورا به سمت منطقه سرشناس «قتلگاه» حرکت کردند و عزاداران حسینی همزمان با اذان در صفوف بسیار منظم نماز جماعت ظهر و عصر عاشورا را به امامت حجت الاسلام علی رضایی بیرجندی امام جمعه بیرجند اقامه کردند.

مساجد، حسینیه ها و امامزاده های استان نیز امروز شاهد اقامه نماز ظهر عاشورا بود و مردمان شهرستان های گوناگون خراسان جنوبی باشکوه مخصوص ای به عزاداری اباعبدالله(ع) توجه میکنند که این شور و شعور حسینی بارها از شبکه های استانی و ملی نمایش داده شده است.

**لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد**

نگارش: كامياب ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا ز ميخانه و می نام و نشان خواهد بود
««« »»»
سر ما خاک ره پير مغان خواهد بود

نماز ظهر عاشورا در سراسر استان خراسان جنوبی اقامه شد

TT / 37 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال