مراسم تشییع شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم در اصفهان برگزار می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

مراسم تشییع شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم در اصفهان برگزار می شود

مراسم تشییع پیکر منزه ۳ تن از شهدای زمان پاسداری مقدس به همراه تشییع یکی از شهدای مدافع حرم استان اصفهان فردا از میدان فیض به سمت گلستان شهدای اصفهان برگزار می‌شود.

تصویر و عکس   مراسم تشییع شهدای پاسداری مقدس و مدافع حرم در اصفهان به انجام رسانده میشود

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اصفهان، مراسم تشییع پیکر منزه ۳ تن از شهدای جدید تفحص شده که بعد از ۳۰ سال معرفی و به آغوش خانواده خود بازگشتند روز پنجشنبه ۲۲ مهرماه ساعت ۱۵ از میدان فیض به سمت گلستان شهدای اصفهان به انجام رسانده میشود.

مشخصات این شهدا به شرح زیر است:

شهید عبدالله قانع زاده، بچه علی اکبر، متولد ۴۶، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات والفجر۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید.

شهید احمدرضا شریفیان، بچه حسنعلی، متولد ۴۷، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات والفجر۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید.

شهید غلامعلی رضایی کوجانی، بچه حاج بابا، متولد ۳۰، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات محرم به شهادت رسید و پیکرش در قبرستان الرمادی ۱۵۱(عین خوش) یافته شد.

به گزارش تسنیم و براساس اعلام مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان پیکر منزه شهید رضایی بعد از تشییع در گلستان شهدای اصفهان تدفین و پیکر منزه شهیدان شریفیان و قانع زاده برای خاکسپاری به شهرستان گز و برخوار رسانده میشود.

همچنین پیکر منزه شهید علی ذراتی، بچه رضا، متولد ۴۰ ، اعزامی از استان اصفهان (کاشان) که در عملیات والفجر ۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید ۱۴ مهرماه برای تشییع و تدفین به شهرستان کاشان رسانده شد.

هم زمان با برپایی مراسم تشییع این شهدای گرانقدر پیکر پاک یک تن از شهدای مدافع حرم شهید حمید خادمی از شهدای لباس فاطمیون نیز تشییع شده و سپس برای دفن به شهر حبیب آباد شهرستان برخوار جابجا میشود.

****براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش از: خسرو ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا که فرقت تو چشم من چنان در بست
««« »»»
که فتح باب وصالت مگر گشايد باز

مراسم تشییع شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم در اصفهان برگزار می شود

TT / 65 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال