۴K با چاشنی قشنگی؛ با مانیتور ۲۷ اینچی HP ENVY آشنایی پیدا کنید (۳ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

۴K با چاشنی زیبایی؛ با مانیتور ۲۷ اینچی HP ENVY آشنا شوید

امروز HP یک مانیتور ۲۷ اینچی تازه به نام ENVY 27 شناساند که بسیار چشم نواز است. HP  تواناییها و امکانات متعددی را در این مانیتور جای داده اما تنها ۴۹۹ دلار قیمت دارد.

عکس شماره ۱ ⇩

عکس 4K با چاشنی خوشگلی؛ با مانیتور 27 اینچی HP ENVY آشنایی پیدا کنید

این مانیتور به یک پنل ۲۷ اینچی از نوع IPS مجهز است، هرچند HP نرخ باز سازی تصویر این پنل را اعلام نکرده، اما به احتمال زیاد ۶۰ هرتز باشد. این پنل همچنین از تکنولوژی FreeSync پشتیبانی می کند که می بایست از شدت بروز معضل بریدگی تصویر در اجرای بازی ها در وضوح تصویر ۴K بکاهد، وضوح عکس و تصویری که به قوی ترین کارت های گرافیک روز فشار می آورد. هرچند پشتیبانی از تکنولوژی FreeSync  به اندازه پنل های با نرخ باز سازی تصویر بسیار بالا در کاهش شدت پدیده بریدگی تصویر نقش نمی دارد، اما وجود آن خوب تر از عدم اش است.

HP دقت رنگ فراتر از ۹۹ درصد در اکران رنگ های استاندارد sRGB را به عنوان یکی از نقاط قوت مانیتور ENVY 27 گفته که دقیقاً آن چیزی نیست که تبلیغ می کند. معمولاً دقت اکران رنگ در یکای Delta E بیان می شود و هرچه این مقدار کوچولو تر باشد مطلوب تر است اما در این نکته مشخص پشتیبانی از طیف رنگ sRGB تبلیغ شده است.

عکس شماره ۲ ⇩عکس 4K با چاشنی خوشگلی؛ با مانیتور 27 اینچی HP ENVY آشنایی پیدا کنید

درگاه های رابطه ای این مانیتور متشکل از DisplayPort، HDMI و USB نوع C است. درگاه USB نوع C نیرومند به شارژ و یا تامین انرژی نکته نیاز گوناگون تا ۶۰ است، بنابراین می شود لپ تاپ های سازگار با این استاندارد را تنها از طریق یک کابل به مانیتور متصل کرد.

عکس شماره ۳ ⇩عکس 4K با چاشنی خوشگلی؛ با مانیتور 27 اینچی HP ENVY آشنایی پیدا کنید

همانطور که در ابتدای نوشتار جاری نیز اشاره شد، این مانیتور ۲۷ اینچی ۴K IPS با پشتیبانی از تکنولوژی FreeSync، تنها با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه می شود. به فروش رسان ENVY 27 از روز ۴ دسامبر آغاز خواهد شد.

***براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد***

نگارنده: سرافراز ث.

سخت افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حديث دوست نگويم مگر به حضرت دوست
««« »»»
که آشنا سخن آشنا نگه دارد

۴K با چاشنی قشنگی؛ با مانیتور ۲۷ اینچی HP ENVY آشنایی پیدا کنید (۳ عکس)

TT / 62 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال