اجرای طرح های زیاده خواهانه و غیرقانونی در وزارت نیرو/ در صورت افتتاح تونل گلاب مردم باید کنارخیابان های اصفهان دستفروشی کنند


با دیگران به اشتراک بگذارید

اجرای طرح های زیاده خواهانه و غیرقانونی در وزارت نیرو/ در صورت افتتاح تونل گلاب مردم باید کنارخیابان های اصفهان دستفروشی کنند

خبرگزاری فارس: اجرای طرح‌های زیاده‌خواهانه و غیرقانونی در وزارت نیرو/ در صورت راه اندازی تونل گلاب مردمان باید کنارخیابان‌های اصفهان دستفروشی کنند

سخنران نماز ظهر عاشورای شهرکرد خطاب به رئیس‌جمهور نقل کرد: در وزارت نیرو طرح‌های زیاده‌خواهانه و غیرقانونی اجرا می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرکرد حجت الاسلام والمسلمین امیرقلی جعفری ظهر امروز در سخنرانی پس از نماز ظهر عاشورا که در مصلای بزرگ این شهر به انجام رسانده شد، با نقد از اینکه نقشهای قانونی هیات وزیران یکی پس از دیگری تعطیل می شوند، اظهارکرد: این در حالی است که نقشهای غیرقانونی زیاده خواهانه وغیرکارشناسانه، پشت سرهم اجرا می شوند.

وی اضافه کرد: نمونه آن پروژه تونل گلاب است که آب استان چهارمحال و بختیاری را به یزدانشهر اصفهان جابجا میکند و در دولت های احمدی نژاد و روحانی غیرقانونی اعلام شد و هر دو دولت قبول کردند، اما امروز پروژه گلاب در حال اتمام است.

جعفری با اشاره به اینکه طول زاینده رود دراستان چهارمحال و بختیاری ۶۳ کیلومتر است، ادامه داد: اگر تونل گلاب راه اندازی شود، رودخانه زاینده رود در استان چهارمحال و بختیاری خشک خواهدشد و مردمان سامان باید کنار خیابان های اصفهان دست به فروش رسانی کنند.

وی با ابراز نارضایتی از اینکه هنوز برخی آگاهی نمیدارند که یک طرح غیرقانونی که ردیف اعتبار ندارد، نباید اجرا شود، ادامه داد: اخیرا شنیدیم وزارت نیرو اعلام کرده است برداشت چهارمحال و بختیاری از زاینده رود ۲۸۰ میلیون ‎مترمکعب در سال است، این دروغ است زیرا برداشت استان ما از این رود سالانه ۱۵۰ میلیون مترمکعب است.

وی اضافه کرد: برخی بیان می کنند که طرح انتقال آب شهرستان بن به بروجن را کاهش دهید؛ این درحالی است که این طرح تنها برای تامین آب این دو شهرستان نیست، بلکه وردنجان، نافچ، فرادنبه، سفیددشت، شهرکرد و فرخشهر هم به این آب نیازدارند.

رئیس دفترنظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: آب برای ۲۰۰ کیلومتری استان یعنی کاشان وجود دارد و برای ۴۰۰ کیلومتری استان یزد هم وجود دارد، اما برای ۴۵۰ هزار نفر مردمان این استان آب نیست؟ آیا این عدالت است؟

وی ادامه داد: مسئولین باید به مردمان بگویند این چه قدرت و چه مافیایی است که سبب می شود مصوبات شوای مناسب آب بلوکه شوند.

جعفری خطاب به وزیر نیرو نقل کرد: حرف ما امروز این است که اگرچنین تصمیمی گرفته اید که مردمان استان را تخلیه کنند، صادقانه به آنها بگویید و اینقدر به مردمان اهانت نکنید، و اگر قرار است مردمان در این استان بمانند، باید وزیر نیرو از مردمان عذرخواهی کند.

وی خطاب به مسئولین استان نقل کرد: با شجاعت و صادقانه به مردمان بگویید که قادر نیستیم مقابل این قدرتی که مصوبات هیات وزیران را بلوکه می کند، بایستیم هرچند که آگاهی میدارم مسئولین استان چقدر در این خصوص تلاش کردند.

سخنران نماز ظهر عاشورای شهرکرد حین نقد از بی تدبیری های وزارت نیرو، خطاب به رئیس جمهور نقل کرد: آقای روحانی شما در محضر ده ها هزار نفر اعلام کردید پروژه انتقال آب شهرستان بن به بروجن در این دولت به اتمام می رسد، اما ۶ماه از دولت باقیمانده و این پروژه ناتمام مانده است.

جعفری با اشاره به اینکه ۲۶ سال است که بسیاری از دشت های استان توسط وزارت نیرو ممنوعه اعلام شده اند، اضافه کرد: دولت شما دولت تدبیر و امید بود، اما این بی تربیری ها در وزارت نیرو از کجا نشات می گیرد، شما باید به داد این مردمان برسید.

**********************************

مسئول متن : پوريا س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همه شب در اين اميدم که نسيم صبحگاهی
««« »»»
به پيام آشنايان بنوازد آشنا را

اجرای طرح های زیاده خواهانه و غیرقانونی در وزارت نیرو/ در صورت افتتاح تونل گلاب مردم باید کنارخیابان های اصفهان دستفروشی کنند

TT / 69 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال