انتقال مصدومان حادثه رانندگی روستای آروق با بالگرد اورژانس به تبریز


با دیگران به اشتراک بگذارید

انتقال مصدومان حادثه رانندگی روستای آروق با بالگرد اورژانس به تبریز

خبرگزاری فارس: انتقال مصدومان حادثه رانندگی روستای آروق با بالگرد اورژانس به تبریز

سرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی گفت: دو مصدوم حادثه رانندگی توسط بالگرد اورژانس از ملکان به تبریز انتقال یافت.

وحید نشاط نیا امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: به دنبال واژگونی پژو در راه روستایی آروق از توابع شهرستان ملکان بعد از اینکه مصدومان خدمات اورژانس قبل بیمارستانی را از آمبولانس پایگاه ملکان گرفتند و به بیمارستان فارابی ملکان انتقال کشف کردند.

به نقل کرده سرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و سه سوته ات های پزشکی استان آذربایجان شرقی، با توجه به وضعیت مصدومان ۲۵ ساله و ۲۸ ساله و ضرورت انتقال به مرکز درمانی تخصصی مقارن ساعت ۱۳:۴۵ امروز سه شنبه بالگرد اورژانس هوایی تبریز به طرف بیمارستان فارابی پرواز کرد.

نشاط نیا با بیان اینکه دو مصدوم توسط تیم تخصصی اورژانس هوایی به بیمارستان عالی نسب تبریز انتقال کشف کردند، خاطرنشان کرد: نبود تداخل با غروب و طلوع خورشید و عالی بودن شرایط گاز زنی و همچنین پد فرود عالی از ضروریات اعزام بالگرد است.

-نظر يادتان نرود-

تهیه کننده: مژگان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده
««« »»»
بجز از عشق تو باقی همه فانی دانست

انتقال مصدومان حادثه رانندگی روستای آروق با بالگرد اورژانس به تبریز

TT / 21 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال