درس های عاشورای حسینی را با عمل به آن به دیگر نسل ها منتقل کنیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

درس های عاشورای حسینی را با عمل به آن به دیگر نسل ها منتقل کنیم

امام جمعه موقت سمنان از وحدت به عنوان درس بزرگ عاشورا برای مسلمانان دنیا نام برد و نقل کرد: باید درس‌های عاشورا را با عمل به آن به دیگر نسل‌ها رسانیم.

تصویر و عکس   درس های عاشورای حسینی را با عمل به آن به دیگر نسل ها رسانیم

به گزارش برگزاری تسنیم از سمنان، حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال احمد پناهی ظهر امروز در جمع نمازگزاران نماز ظهر و عصر عاشورا در سمنان حین تسلیت عاشورای حسینی(ع) اظهار داشت: همین قدم های استوار در حمایت از دین خدا است که اسلام را زنده نگه داشته است.

وی قدوم مردمان ایران در راه دین را قدم هایی استوار و همراه با شور و شعور آگاهی داشت و اضافه کرد: برپایی متمرکز نماز ظهر عاشورا در همه مکان ایران نمایان کننده تداوم این قدم های استوار است.

امام جمعه موقت سمنان با بیان اینکه عاشورا حاوی پیام های زیادی برای همه انسان ها است نقل کرد: همه ما نیز موظف هستیم با عمل به این پیام ها آن را به نسل های بعدی منتقل بکنیم.

احمد پناهی از اطاعت بی چون چرا از ولایت به عنوان بزرگترین درس عاشورا نام برد و تصریح کرد: اصلیترین درس عاشورا همین اطاعت از ولایت و امام مهدی است همچنان که یاران امام حسین(ع) نیز جان خویش را در راه پیروی از امام مهدی خود قرار دادند.

وی رسالت امروز همگان را پیروی از نائب امام مهدی(عج) آگاهی داشت و ادامه داد: امروز نیز با پیروی و عمل به این درس بزرگ عاشورا است که می شود در شمار یاران حضرت ولی عصر(عج) قرار گرفت.

امام جمعه موقت سمنان با تقدیر از عزاداری های مردمان در دهه اول محرم نقل کرد: این عزاداری ها در نزد خداوند اجر و پاداش عظیمی دارد.

-پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست-

تهیه کننده: شهاب ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دين و دل بردند و قصد جان کنند
««« »»»
الغياث از جور خوبان الغياث

درس های عاشورای حسینی را با عمل به آن به دیگر نسل ها منتقل کنیم

TT / 39 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال