پیام امروز نهضت عاشورا مقابله با یزیدیان زمان است


با دیگران به اشتراک بگذارید

پیام امروز نهضت عاشورا مقابله با یزیدیان زمان است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: پیام امروز نهضت عاشورا مقابله و لعن یزیدیان وقت است.

تصویر و عکس   پیام امروز نهضت عاشورا مقابله با یزیدیان وقت است

آیت الله حسن ممدوحی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با تأکید بر اینکه پیام امروز عاشورا باید در مداحی ها و عزاداری ها نمود داشته باشد اظهار داشت: جنایت صنعا محصول توطئه های مشترک یزیدیان وقت ایالات متحده، رژیم صهیونیستی و آل سعود است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به جنایت بیمناک عربستان سعودی در صنعا گفت: عزاداران حسینی در ماه محرم به این مورد توجه داشته باشند که در شرایط کنونی نفرین، شناخت ستم های یزدیان وقت، غفلت نکردن از عملکرد دیکتاتور مآبانه آنها مانند به وحشت افتیم حکومت ظالمانه آل سعود، ایالات متحده و رژیم صهیونیستی اولویت اساسی دارد.

ممدوحی کشتار مسلمانان یمن توسط آل سعود را علامت انحطاط این رژیم آگاهی داشت و اظهار کرد: نظام استکبار دنیاای از جمله ایالات متحده و رژیم جنایتکار صهیونیست با در اختیار گذاشتن سلاحهای فراوان کشتار جمعی به رژیمهای دیکتاتور منطقه شریکان عمده این جنایتهای بیمناک در کشورهای مسلمان هستند.

وی با بیان اینکه در هر نقطه ای از سیاره زمین که آتش جنگ برافروخته شود به طور قطع عاملان عمده این جنایتها رژیم صهیونیستی و ایالات متحده هستند عنوان کرد: در شرایط کنونی بیش از هفتاد نقطه دنیا گرفتار جنگهای داخلی و خارجی هستند که دست ایالات متحده و رژیم صهیونیستی در پشت صحنه این جنگها دیده می شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به وضعیت فعلی اکثر کشورهای اسلامی منطقه عنوان کرد: متاسفانه در شرایط کنونی کشورهای مسلمان گرفتار سردمداران بی کفایت و بی دین هستند و امیدواریم ملتهای مظلوم مسلمان دنیا بتواند با مقاومت جهادی و درس گرفتن از حادثه عاشورا به عمر این رژیمهای دیکتاتور خاتمه دهند.

وی وظیفه نظام ایران در شرایط کنونی را انتقال پیامهای نهضت عاشورا به دنیا و تبلیغات گسترده رسانه ای برای بیداری اسلامی آگاهی داشت و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با مدد های معنوی به ملتهای مظلوم دنیا نوید مدد های الهی و کمک رسیدن به مستضعفان دنیا را ابلاغ می کند.

– ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد –

نگارش : فروزان گ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

وصل خورشيد به شبپره اعمی نرسد
««« »»»
که در آن آينه صاحب نظران حيرانند

پیام امروز نهضت عاشورا مقابله با یزیدیان زمان است

TT / 44 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال