http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

بختیاری زاده: کره جنوبی ضعیف نبود؛ ما اجازه نفس کشیدن به آنها ندادیم/ این تیم ملی می تواند بهترین تیم تاریخ باشد

بختیاری زاده: کره جنوبی ضعیف نبود؛ ما اجازه نفس کشیدن به آنها ندادیم/ این تیم ملی می تواند بهترین تیم تاریخ باشد

با دیگران به اشتراک بگذارید

بختیاری زاده: کره جنوبی ضعیف نبود؛ ما اجازه نفس کشیدن به آنها ندادیم/ این تیم ملی می تواند بهترین تیم تاریخ باشد

خبرگزاری فارس: بختیاری‌زاده: کره‌جنوبی ضعیف عدم؛ ما اجازه نفس کشیدن به آنها ندادیم/ این تیم ملی می‌تواند خوب ترین تیم تاریخ باشد

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال گفت: اگر سوءتفاهمی بوده و یا هر معضل دیگر به دلیل موفقیت تیم ملی بوده و علتی ندارد در این شرایط خوب بخواهیم به مسائل گذشته دامن بزنیم.

سهراب بختیاری زاده در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد بازی شب گذشته تیم ملی کشورمان مقابل کره جنوبی گفت: بازی خوبی بود و حقیقتاً … بازیکنان در این مسابقه هر لحظه بهتر و بهتر شدند و در بحث پاسداری ای، حمله ای و حفظ توپ هر لحظه با هم هماهنگ بودند و بازی باکیفیت و هماهنگی را ارائه کردند. در واقع با این بازی خیلی به آینده امیدوار شدیم تا اینکه بتوانیم با حفظ این روند به جام دنیاای صعود کنیم.

وی ادامه داد: در این بین یک مورد وجود دارد و آن اینکه با وجود آنکه همه از این پیروزی شاد بودند، اما بودند کسانی که این پیروزی را به ضعف کره جنوبی ربط دادند، در حالی که به هیچ وجه این طور عدم و اگر ما کمی ضعیف یا ناهماهنگ بودیم، این کره به ما ضربه می زد. اتفاقاً ضعف آنها به این دلیل بود که ما خیلی خوب بازی کردیم و در کارهای مخلوطی بسیار منظم و هماهنگ بودیم. در واقع فرزندها شگفت انگیز بودند و اینکه به هیچ وجه کره جنوبی ضعیف عدم، بلکه این ما بودیم که اجازه ندادیم آنها نفس بکشند.

بختیاری زاده درمورد اینکه به چشم مییاید با این پیروزی به اندازه زیادی به صعود امیدوار شده ایم، گفت: بازی های برگشت هنوز باقی مانده و حتی با کره و قطر در کشورهای شان بازی داریم. در واقع باید بازی های آینده را همچنان مهم تلقی کنیم و آنها را هم سخت بگیریم. باید روی این دیدارها تمرکز کرده و نباید اندیشیم که صعودمان قطعی شده است و یا حتی شانس ما نسبت به تیم های دیگر بیش تر است؛ چراکه این تفکر قادر هست اشتباه باشد و به ما زیان بزند. به وعده کی روش نباید آماده سازی را ول کنیم، چون این جنبه از کار خطرناک است و در این صورت احتمال دارد شرایط فوق را از دست بدهیم.

مدافع اسبق تیم ملی درمورد اینکه تا چه حد این موفقیت ها به کی روش ارتباط می دارد، گفت: درصد زیادی از این پیروزی ها مربوط به کادر فنی است، هرچند که بخش های دیگر هم سهیم هستند، با این حال موفقیت تیم ملی از هرچیز دیگری اصلیتر است و یک مورد مهم این که این تیم ملی در سال های اخیر بازی های مهم را از دست نداده است، هرچند که بازی ضعیف هم داشته ایم، اما خیلی کم بوده و کی روش در تیم ملی کامیاب عمل کرده است.

وی در رابطه با اینکه عده ای می گویند کی روش نتیجه گرا است و از بازی خوشگل در زمان وی خبری نیست، گفت: نتیجه هم یک بخش مهم از فوتبال است، هرچند که بخش های دیگر هم اهمیتی می دارد. یک مربی قادر هست از راه های گوناگون کسب نتیجه را آزمایش کند، اما مهم رسیدن به هدف است که آن هم به نسبت قوا و کیفیت بازیکنان به دست مییاید. این تیم ملی خیلی خوب فعالیت کرده به خصوص در مسابقات مقدماتی جام دنیاای که خیلی بهتر از ۴ سال پیش هستیم و این نمایان میکند که ما نسبت به دور پیش پیشرفت کرده و رشد داشته ایم.

بختیاری زاده گفت: امیدوارم به عقب برنگردیم و به آینده هم بدبین نباشیم. اگر سوءتفاهمی بوده و یا هر معضل دیگر به دلیل موفقیت تیم ملی بوده و علتی ندارد در این شرایط خوب بخواهیم به مسائل گذشته دامن بزنیم، چون مطمئناً هیچ مددی به امروز تیم ملی نمی کند.

وی در پایان در رابطه با اینکه آیا این تیم ملی خوب ترین تیم تاریخ است یا تیم های ادوار گذشته خوب ترین بودند، گفت: این تیم هم قادر هست خوب ترین تیم تاریخ باشد به شرط اینکه این روند را در آینده هم ادامه دهد.

————————————-

تهیه شده توسط: به‌آفرين ژ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ملول از همرهان بودن طريق کاردانی نيست
««« »»»
بکش دشواری منزل به ياد عهد آسانی

بختیاری زاده: کره جنوبی ضعیف نبود؛ ما اجازه نفس کشیدن به آنها ندادیم/ این تیم ملی می تواند بهترین تیم تاریخ باشد

TT / 82 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
باران و باد شدید برای ۴ استان
عکس های دیدنی و حیرت انگیز اعماق اقیانوس (3)
پیروزی پرسپولیس با گلزنی رامین رضاییان
راهنمای انواع شیر؛ کدام شیر بهتر است؟
عوارض مصرف ماری جوانا بر بدن
سعودی‌ها‌ روزانه چقدر کار می‌کنند؟
عجیب: 3 عروسکی که باعث طلاق این زن شد / عکس
اختلال در شبکه پلی استیشن و بسیاری سایت‌های دیگری در اثرات حملات DDoS
دانلود آهنگ جدید علیرضا جورسرا یکی از ما
استخدام متصدی مرکز تماس در اصفهان
تحریک حس رقابت فرزندان توسط والدین، خوب یا بد؟
بیرانوند به بازی نفت آبادان می‌رسد
عکس نوشته های متولدین آبان ماه
گزارش فروش سخت افزار های مربوط به بازی های ویدیویی در ماه سپتامبر منتشر شد
ایجاد حاشیه امن ژنرال‌های کابینه با تغییرات مصلحتی دولت!/ بهره‌برداری تبلیغی و انتخاباتی دولت «تدبیر و امید» از فرهنگ
مشخصات شیائومی می‌ نوت 2 فاش شد
کشف راز 52 بار سرقت از یک انبار
فال و طالع بینی روز شنبه 1 آبان 95
پیروزی سپاهان در نخستین بازی بدون نویدکیا
دانشگاه صنعتی شریف میزبان برگزاری سلسله نشست های بررسی چالش های نظام برنامه ریزی در ایران/ تبیین مفهوم برنامه ریزی با نگاه الگوی پیشرفت اسلامی؛ موضوع اصلی این دوره بحثی