بختیاری زاده: کره جنوبی ضعیف نبود؛ ما اجازه نفس کشیدن به آنها ندادیم/ این تیم ملی می تواند بهترین تیم تاریخ باشد


با دیگران به اشتراک بگذارید

بختیاری زاده: کره جنوبی ضعیف نبود؛ ما اجازه نفس کشیدن به آنها ندادیم/ این تیم ملی می تواند بهترین تیم تاریخ باشد

خبرگزاری فارس: بختیاری‌زاده: کره‌جنوبی ضعیف عدم؛ ما اجازه نفس کشیدن به آنها ندادیم/ این تیم ملی می‌تواند خوب ترین تیم تاریخ باشد

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال گفت: اگر سوءتفاهمی بوده و یا هر معضل دیگر به دلیل موفقیت تیم ملی بوده و علتی ندارد در این شرایط خوب بخواهیم به مسائل گذشته دامن بزنیم.

سهراب بختیاری زاده در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد بازی شب گذشته تیم ملی کشورمان مقابل کره جنوبی گفت: بازی خوبی بود و حقیقتاً … بازیکنان در این مسابقه هر لحظه بهتر و بهتر شدند و در بحث پاسداری ای، حمله ای و حفظ توپ هر لحظه با هم هماهنگ بودند و بازی باکیفیت و هماهنگی را ارائه کردند. در واقع با این بازی خیلی به آینده امیدوار شدیم تا اینکه بتوانیم با حفظ این روند به جام دنیاای صعود کنیم.

وی ادامه داد: در این بین یک مورد وجود دارد و آن اینکه با وجود آنکه همه از این پیروزی شاد بودند، اما بودند کسانی که این پیروزی را به ضعف کره جنوبی ربط دادند، در حالی که به هیچ وجه این طور عدم و اگر ما کمی ضعیف یا ناهماهنگ بودیم، این کره به ما ضربه می زد. اتفاقاً ضعف آنها به این دلیل بود که ما خیلی خوب بازی کردیم و در کارهای مخلوطی بسیار منظم و هماهنگ بودیم. در واقع فرزندها شگفت انگیز بودند و اینکه به هیچ وجه کره جنوبی ضعیف عدم، بلکه این ما بودیم که اجازه ندادیم آنها نفس بکشند.

بختیاری زاده درمورد اینکه به چشم مییاید با این پیروزی به اندازه زیادی به صعود امیدوار شده ایم، گفت: بازی های برگشت هنوز باقی مانده و حتی با کره و قطر در کشورهای شان بازی داریم. در واقع باید بازی های آینده را همچنان مهم تلقی کنیم و آنها را هم سخت بگیریم. باید روی این دیدارها تمرکز کرده و نباید اندیشیم که صعودمان قطعی شده است و یا حتی شانس ما نسبت به تیم های دیگر بیش تر است؛ چراکه این تفکر قادر هست اشتباه باشد و به ما زیان بزند. به وعده کی روش نباید آماده سازی را ول کنیم، چون این جنبه از کار خطرناک است و در این صورت احتمال دارد شرایط فوق را از دست بدهیم.

مدافع اسبق تیم ملی درمورد اینکه تا چه حد این موفقیت ها به کی روش ارتباط می دارد، گفت: درصد زیادی از این پیروزی ها مربوط به کادر فنی است، هرچند که بخش های دیگر هم سهیم هستند، با این حال موفقیت تیم ملی از هرچیز دیگری اصلیتر است و یک مورد مهم این که این تیم ملی در سال های اخیر بازی های مهم را از دست نداده است، هرچند که بازی ضعیف هم داشته ایم، اما خیلی کم بوده و کی روش در تیم ملی کامیاب عمل کرده است.

وی در رابطه با اینکه عده ای می گویند کی روش نتیجه گرا است و از بازی خوشگل در زمان وی خبری نیست، گفت: نتیجه هم یک بخش مهم از فوتبال است، هرچند که بخش های دیگر هم اهمیتی می دارد. یک مربی قادر هست از راه های گوناگون کسب نتیجه را آزمایش کند، اما مهم رسیدن به هدف است که آن هم به نسبت قوا و کیفیت بازیکنان به دست مییاید. این تیم ملی خیلی خوب فعالیت کرده به خصوص در مسابقات مقدماتی جام دنیاای که خیلی بهتر از ۴ سال پیش هستیم و این نمایان میکند که ما نسبت به دور پیش پیشرفت کرده و رشد داشته ایم.

بختیاری زاده گفت: امیدوارم به عقب برنگردیم و به آینده هم بدبین نباشیم. اگر سوءتفاهمی بوده و یا هر معضل دیگر به دلیل موفقیت تیم ملی بوده و علتی ندارد در این شرایط خوب بخواهیم به مسائل گذشته دامن بزنیم، چون مطمئناً هیچ مددی به امروز تیم ملی نمی کند.

وی در پایان در رابطه با اینکه آیا این تیم ملی خوب ترین تیم تاریخ است یا تیم های ادوار گذشته خوب ترین بودند، گفت: این تیم هم قادر هست خوب ترین تیم تاریخ باشد به شرط اینکه این روند را در آینده هم ادامه دهد.

————————————-

تهیه شده توسط: به‌آفرين ژ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ملول از همرهان بودن طريق کاردانی نيست
««« »»»
بکش دشواری منزل به ياد عهد آسانی

بختیاری زاده: کره جنوبی ضعیف نبود؛ ما اجازه نفس کشیدن به آنها ندادیم/ این تیم ملی می تواند بهترین تیم تاریخ باشد

TT / 82 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال