برد راحت در بزرگ شهر تهران با درخشندگی مهند عبدالرحیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

برد آسان در تهران با درخشش مهند عبدالرحیم

تیم ملی کشور عراق روز پیش در ورزشگاه پاس قوامین میزبان تیم ملی تایلند بود و کامیاب شد در یک روز راحت با درخشش مهند عبدالرحیم تیم ملی تایلند را از جلو رو بردارد.

تصویر و عکس برد راحت در تهران با درخشش مهند عبدالرحیم

به گزارش “ورزش‌سه”، تیم ملی کشور عراق در دومین هفته چهارم رقابت های مقدماتی جام دنیاای توانست در یک بازی یک طرفه به دومین پیروزی خود برسد تا اولین سه امتیاز خود را از این مسابقات دشت کند؛ سه امتیازی که خیلی زودتر از این ها قادر میبود برای تیم ملی کشور عراق رقم بخورد.

کشور عراق در سه بازی گذشته خود برابر استرالیا و در خانه این کشور با دو گل مغلوب شده بود و در دیدار برابر عربستان و کشور ژاپن با حداقل گل و در دقایق انتهایی شکست خورده بود و با توپ پر به این دیدار آمده بود.

مهند عبدالرحیم مهاجم ۲۳ ساله و هوشمند عراقی ها در همان ابتدای کار و در دقیقه ۶ برای این تیم گلزنی کرد تا کار برای بازیکنان کشور عراق آسان‌تر شود. در ادامه باز هم همین بازیکن بود که گلزنی کرد تا شاگردان “رادهی سوآدی” سرمربی کشور عراق با دو گل نیمه اول را تمام بکنند. در نیمه دوم در ابتدا این تایلندی‌ها بودند که قصد داشتند به سمت دروازه کشور عراق حمله کنند ولی از لحاظ فیزیک بدنی، تکنیک فردی و تاکتیک گروهی به مراتب در سطحی پایین‌تر از فوتبال کشور عراق واقع بودند و قدرتمندی مسلط شدن بر تیم کشور عراق را در میانه میدان نداشتند. البته این تیم تا دقیقه ۷۵، پایاپای در مقابل کشور عراق ایستادگی کرد و هنگامی که بازیکن خود را اخراج شده دید و با مصدومیت یک بازیکن دیگر و به پایان رسانده شدن تعویض‌ها مجبور به بازی کردن با ۹ نفر شد، قافیه را به طور کامل به حریف آماده خود واگذار کرد و باز هم این مهند عبدالرحیم بازیکن جوان کشور عراق بود که با زدن ۲ گل دیگر در فاصله چندین دقیقه تیمش را با چهار گل پیش انداخت تا بازی با همین نتیجه خاتمه کشف کند.

عبدالرحیم ستاره‌ی تیم ملی کشور عراق مقابل تایلند، بسیار هوشمندانه در محوطه جریمه حضور مییافت و ضربات آخر را با جایگیری‌های عالی و با کمترین وقت مالکیت توپ به ثمر می‌رساند. این مهاجم تیزهوش در دیدار مقابل عربستان هم زننده تک گل تیمش بود. تیم کشور عراق هم نمایان کرد که پتانسیل بالایی در این تیم خودش را داشت، بی شک قادر میبود نتایج خوب تری را رقم بزند؛ آن‌ها تاکنون در مقابل عربستان سعودی در مالزی و تایلند در کشورمان میزبان بوده‌اند و نتوانسته‌اند به نحواحسن از میزبانی خود بهره گیرند. نوع بازی کشور عراق و قدرتمندی بازیکنان این تیم در بازیسازی و حرکات حمله ای از جناحین نشان می‌داد که این تیم پتانسیل بالایی در حرکات تیمی خود دارد. آن‌ها در پاسداری هم بی نقص نمایان ساخته شدند و در ضدحملات هم بازیکنان با سرعتی مثل یاسین غنی در سمت راست و هم‌چنین سمت چپ خط حمله خود را داشتند که سریع و قدرتی که داشتند پایه قرار ده حملات تیم کشور عراق بودند.

با این تفاسیر تیم ملی کشور عراق نمایان کرد که تا کنون کمی بدنشانس بوده که قادر نبوده بیشتر از سه امتیاز را کسب کند. آن‌ها در بازی آینده خود باید در مقابل اماراتی قرار بگیرند که در عین ناباوری با سه گل از عربستان شکست خورد و با ۶ امتیاز در رتبه چهارم حضور دارد.
با توجه به نتایج فشرده سایر تیم‌ها در این گروه کشور عراق می‌تواند در ادامه بازی‌ها عقب افتادگی خود را جبران کند. البته به انجام رساندن این کار در گروهی که استرالیا، کشور ژاپن، امارات و عربستان جدید مدعی شده حضور دارند چندان کار ساده‌ای به چشم نمییاید؛ آن هم برای تیمی که از بازی در خانه و حمایت تماشاگران خودی محروم است.

__________________________________

تهیه و تدوین: آريامنش ح.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گرد بيت الحرام خم حافظ
««« »»»
گر نميرد به سر بپويد باز

برد راحت در بزرگ شهر تهران با درخشندگی مهند عبدالرحیم

TT / 99 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال