هجوم اشتلیکه به ورزش فوتبال کشور کره جنوبی


با دیگران به اشتراک بگذارید

حمله اشتلیکه به فوتبال کره جنوبی

سرمربی کره جنوبی در نشست خبری پس از دیدار با کشورمان بیش از آنکه به توضیح وضعیت دور از انتظار تیم خود توجه بکند، ترجیح داد تا به کره ای ها هجوم کند.

تصویر و عکس هجوم اشتلیکه به فوتبال کره جنوبی

به گزارش “ورزش سه”، اشتلیکه این روزها در کره جنوبی شرایط خوبی ندارد. بردهای سخت برابر تیم های قطر و چین در کنار تساوی نا امید کننده برابر کشور سوریه به اندازه ای وضعیت را برای او در میان کره ای های مغرور بحرانی کرده بود که باخت به کشورمان در تهران او را وادار کرد تا برای پاسداری از خود به فوتبال کره و ستاره دوست داشتنی آنها هجوم کند.

اشتلیکه در ابتدای نشست خبری نتیجه حاصل شده را غم انگیز خواند اما پس از آن جمله ای عجیب را به زبان آورد: سال هاست با مربیان گوناگون به کشورمان می بازیم!

سرمربی آلمانی با بیان این جمله اولین تلاش خود برای فرار از انتقادات کره ای ها را آغاز کرد اما این همه تلاش او عدم. گام بعدی برای اشتلیکه نقد به زیر ساخت های فوتبال کره بود. او در ادامه گفتمان های خود به این موضوع اشاره کرد که جنگ بدنی و فیزیکی را به ایرانی ها باختند و این علت باخت کره جنوبی برابر کشورمان بود. اشتلیکه البته راه فرار از این مشکل را در توجه بیشتر به فوتبال پایه آگاهی داشت.

گام آخر برای این سرمربی آلمانی هجوم غیر مستقیم به ستاره ای بود که این روزها در میان بازیکنان خوب تر ماه لیگ جزیره به حساب مییاید و کره ای ها حسابی او را دوست دارند. اشتلیکه با اشاره به نام سباستین سوریا مهاجم تیم ملی قطر در نشست خبری پس از بازی با کشورمان نا رضایتی خود را از ستاره قیمتی قیمت تاتهام، سون هیونگ مین و دیگر ستاره های مشهور این تیم ابراز کرد. او که قبل از دیدار با قطر عدم وقت کافی را برای هماهنگی بازیکنان لژیونر پرشمار را یکی از اصلی معضلات این تیم اعلام کرده بود، در اختیار داشتن بازیکنی مانند سوریا که در لیگ داخلی کشورش حاضر باشد و بتواند وقت زیادی در اردوی تیم ملی حاضر باشد را به ستاره های فوتبال کره ارجح آگاهی داشت تا خشم کره ای ها را بر انگیزد.

حملات اشتلیکه به فدراسیون، زیر ساختها و ستاره های کره شاید روزهای زیادی تبدیل به تیتر اول رسانه های این کشور شود اما قطعا او باید برای ایرادات پرشمار تیم او که حتی قدرتمندی تهدید دروازه کشورمان را نداشت، پاسخی محکمه پسند داشته باشد.

*********************

متن از : فرشاد ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بدان مثل که شب آبستن است روز از تو
««« »»»
ستاره می‌شمرم تا که شب چه زايد باز

هجوم اشتلیکه به ورزش فوتبال کشور کره جنوبی

TT / 55 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال