۲ کشته و ۲ مصدوم نتیجه برخورد پژو ۴۰۵ با پراید در فاروج


با دیگران به اشتراک بگذارید

۲ کشته و ۲ مصدوم نتیجه برخورد پژو ۴۰۵ با پراید در فاروج

خبرگزاری فارس: 2 کشته و 2 مصدوم نتیجه برخورد پژو 405 با پراید در فاروج

رئیس پلیس‌راه خراسان شمالی نقل کرد: ۲ نفر به‌دلیل برخورد پژو ۴۰۵ با پراید در شهرستان فاروج جان خود را از دست‌ داده و ۲ نفر هم مصدوم شدند.

به گزارش برگزاری فارس از بجنورد به نقل از پایگاه خبر دهی پلیس علیرضا حسین زاده بیان داشت: یک سیستم سواری پژو در کیلومتر سه محور فرعی «مایوان» شهرستان فاروج با یک سیستم سواری پراید برخورد کرده که مأموران پلیس راه شیروان در محل حادثه حاضر شدند.

وی اضافه کرد: در این تصادف ۲ نفر شامل یک فوت شد ۶۰ ساله و یک زن ۷۰ ساله از سرنشینان سواری پراید به دلیل شدت جراحات وارده ناشی از تصادف در دم از دنیا رفتند.

رئیس پلیس راه خراسان شمالی اظهار کرد: در این سانحه رانندگی کننده سواری پراید و یک نفر از سرنشینان ماشین پژو ۴۰۵ نیز به شدت مجروح شده که به بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان شیروان رسانده شدند.

وی نقل کرد: کارشناسان پلیس راه شیروان دلیل عمده این سانحه را بی احتیاطی از جانب رانندگی کننده سواری پژو ۴۰۵ به دلیل انحراف به چپ نسبت به ماشین پراید مقصر شناسایی کردند.

-براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

تهیه کننده: پرهام ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حلقه پير مغان از ازلم در گوش است
««« »»»
بر همانيم که بوديم و همان خواهد بود

۲ کشته و ۲ مصدوم نتیجه برخورد پژو ۴۰۵ با پراید در فاروج

TT / 30 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال