مداوا پارکینسون با آشامیدنی های کافئین دار


با دیگران به اشتراک بگذارید

درمان پارکینسون با نوشیدنی های کافئین دار

تصویر و عکس درمان پارکینسون با نوشیدنی های کافئین دار

با مدد نوشیدنی های کافئین دار قادر هستید مانع مریضی پارکینسون شوید بهره گیری از این نوشیدنی ها تاثیرات زیادی بر سلولهای مغزی میگذاردلرزش های غیرقابل مهار، سفتی عضلات و حرکات کُند و غیرمشخص ز جمله علائم مریضی پارکینسون می باشند به مبتلایان به مریضی پارکینسون پیشنهاد میدهیم از مصرف این نوشیدنی ها غافل نشوند و تاثیرات مفید آن ها را بر درمان مریضی خود ببینند.

محققان کانادایی دو مخلوط شیمیایی مبتنی بر کافئین را در راستای جلو گیری از پیشرفت مریضی پارکینسون موثر شناخته اند.

مریضی پارکینسون با هجوم به دستگاه عصبی موجب لرزش های غیرقابل مهار، سفتی عضلات و حرکات کُند و غیرمشخص می شود و عمدتا در افراد میانسال و سن دار روی می دهد. بواسطه نابودی سلول های مغز (نورون ها) تولیدکننده دوپامین، این اتفاق حادث می شود. دوپامین ناقل عصبی لازم است که امکان رابطه نورون ها را با یکدیگر فراهم می سازد.
تیم تحقیق از دانشگاه ساسکاچوان بر پروتئین موسوم به آلفاسینیوکلین (AS) که در تنظیم دوپامین دخیل هستند، تمرکز کردند. در مبتلایان به مریضی پارکینسون، AS در ساختار فشرده مرتبط با مرگ نورون های تولیدکننده دوپامین درگیر می شود.
جرمی لی، سرپرست تیم تحقیق، در این باره نقل میکنید: «بسیاری از ترکیبات درمانی فعلی متمرکز بر تقویت خروجی دوپامین سلول های باقیمانده هستند اما این روند درمانی تا وقتی نقش می دارد که سلول های کافی موجود موجود باشند.»
وی در ادامه اضافه میکند: «هدف تحقیق ما حفاظت از سلول های دوپامین با پیش گیری از دخالت AS است.»
تیم تحقیق با ترکیبات کافئین مطالعه خود را آغاز کردند. آنها دریافتند دو مخلوط مبتنی بر کافئین مانع از تجمع پروتئین AS می شود و اجازه می دهد سلول ها به شکل عادی و نرمال رشد کنند.

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد*

گردآوری توسط: آرش ک.

مغز و اعصاب در بخش پیشگیری و انواع بیماری ها سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست
««« »»»
که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

مداوا پارکینسون با آشامیدنی های کافئین دار

TT / 43 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات