استقبال با شاخه های گل و بدون بازرسی ویژه


با دیگران به اشتراک بگذارید

استقبال با شاخه های گل و بدون بازرسی ویژه

قافله تیم فوتبال جوانان ایران هنگام ورود به فرودگاه منامه با شاخه‌های گل نکته استقبال قرار گرفتند و بدون هیچگونه بازرسی راهی هتل محل اقامت خود شدند.

تصویر و عکس   استقبال با شاخه های گل و بدون بازرسی مخصوص

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، تیم ملی فوتبال جوانان برای حضور در مرحله نهایی رقابت های قهرمانی آسیا و انتخابی جام دنیاای راهی بحرین شد. این تیم در دو مسیر پروازی ابتدا به قطر رفت و سپس راهی منامه شدند.

قافله تیم ملی فوتبال جوانان ایران هنگام ورود به فرودگاه منامه با شاخه های گل نکته استقبال نمایندگان فدراسیون فوتبال بحرین قرار گرفتند و سپس به اتاق مخصوص مهمانان جابجا شدند. کادر فنی و بازیکنان ایران بعد از تحویل دسته جمعی پاسپورت های خود و مهر شدن آن در وقت کوتاهی بدون کوچولوترین بازرسی با یک سیستم اتوبوس به هتل الیت منامه رفتند. این هتل محل اقامت مشترک هر چهار تیم گروه C متشکل از ایران، کشور ژاپن، قطر و یمن است.

ملی پنهان کن جوان ایران بعد از ورود به هتل الیت منامه در نشست یک ساعته آنالیز فنی بازی قطر، اولین حریف خود شرکت کردند. این تیم اولین تمرین خود را زیر نظر امیرحسین پیروانی نیز امروز به انجام میرساند.

تیم ملی فوتبال جوانان ایران در گروه C قهرمانی آسیا با تیم های کشور ژاپن، قطر و یمن مسابقه میدهد و ۲۳ ماه مهر سال جاری در اولین بازی خود رو در روی قطر قرار می گیرد.

– براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد –

گردآوری توسط : فرنوش ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر رنج پيش آيد و گر راحت ای حکيم
««« »»»
نسبت مکن به غير که اين‌ها خدا کند

استقبال با شاخه های گل و بدون بازرسی ویژه

TT / 48 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال