خروج همیشگی تیموریان از مخلوط مهم؟


با دیگران به اشتراک بگذارید

خروج همیشگی تیموریان از ترکیب اصلی؟

آندرانیک تیموریان در دومین بازی پی در پی نیز بر روی نیمکت تیم ملی نشست تا آینده او در معادلات تیم ملی تبدیل به پرسش مبهم تیم کی روش شود.

تصویر و عکس خروج همیشگی تیموریان از مخلوط عمده؟

به گزارش “ورزش سه”، آندرانیک تیموریان در دو دیدار ابتدایی تیم ملی، نمایش قابلی قبولی داشت و نقش پررنگی در پیروزی کشورمان برابر قطر داشت؛ اما در دیدارهای سوم و چهارم تیم ملی برابر ازبکستان و کره جنوبی دیگر در مخلوط ابتدایی تیم ملی حاضر نبود. تیموریان هرچند در این دو دیدار در ۱۰ دقیقه پایانی به عنوان یار جانشین به زمین آمد؛ اما به چشم مییاید دیگر در مخلوط اولیه کی روش مکانی نخواهد داشت.

در مخلوط تازه تیم ملی، سعید عزت اللهی به عنوان هافبک پاسداری ای تخریبی حضور دارد و احسان حاج صفی در کنار او وظیفه انتشار دادن توپ و البته انتقال توپ از خط دفاع به خط هجوم را بر عهده دارد. عملکرد خوب زوج سعید و احسان در این دو دیدار یکی از علل بازی های نورانی تیم ملی به مخصوص برابر کره جنوبی است. عملکردی که می تواند حضور این دو بازیکن حتی در جام دنیاای را تضمین کند و البته با توجه به شرایط سنی تیموریان طبیعی است که کی روش با توجه به اهمیت این پست به دنبال جانشینی مطمئن برای کاپیتان ۳۴ ساله خود باشد و حالا با اعتماد به حاج صفی جانشین عالی ای برای تیموریان با تجربه یافته است.

تیموریان که برای جام دنیاای ۳۶ سال سن خواهد داشت، قطعا قادر نیست اکرانهایی مانند آنچه در ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ داشت را در جام دنیاای ۲۰۱۸ تکرار کند؛ اما کی روش نمایان کرده که هیچگاه به بازیکنان نکته علاقه خود پشت نمی کند و کاپیتان اول تیم ملی می تواند امیدوار باشد تا به اولین بازیکنی مبدل شود که سه جام دنیاای را آزموده است.

****************

تهیه شده توسط: اردشير ظ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرا به دور لب دوست هست پيمانی
««« »»»
که بر زبان نبرم جز حديث پيمانه

خروج همیشگی تیموریان از مخلوط مهم؟

TT / 43 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال