شکست دادن رئال، راحت و آسان تر از اتلتیکو است


با دیگران به اشتراک بگذارید

شکست دادن رئال، آسان تر از اتلتیکو است

پاکو آلکاسر که تابستان امسال از والنسیا به بارسلونا پیوست، مقابله با اتلتیکو را سخت تر از رویارویی با رئال آگاهی میدارد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس غلبه کردن رئال، راحتتر از اتلتیکو است

به گزارش “ورزش سه”، آلکاسر که یکی از نمادهای والنسیا به حساب میامد، با دریافت توصیه از بارسا، ساز طلاق سر داد و باشگاه دوست داشتنیش را ترک گفت.

او در همین رابطه به کوپه گفت:” من والنسیایی هستم و این تیم را از ته قلب دوست دارم ولی نمی توان به توصیه بارسلونا نه گفت. معتقدم حضور در بارسلونا تحت هر شرایطی، قدمی رو به جلو برای یک فوتبالیست به حساب مییاید.”

آلکاسر در رابطه با وضعیتش در بارسلونا گفت:” جدید به این تیم ملحق شده ام و برای تطابق به کمی وقت نیاز دارم. هنوز گل نزده ام ولی به زودی گلزنی هایم شروع خواهد شد. دوستان زیادی در بارسا داشتم و خیلی زود در این تیم پذیرفته شدم.”

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس غلبه کردن رئال، راحتتر از اتلتیکو است

مسی:” لئو انسانی شگفت انگیز است. شاید این طوری تصور شود که فوتبالیستی در حد او کمی مغرور باشد اما از همان روز اول فهمیدم که لئو چنین خصوصیتی ندارد. او، نیمار و سوارز، به دیگر بازیکنان بسیار یاری میرسانند. معتقدم مسی خوب ترین بازیکن دنیاست و مستحق توپ طلا.”

رئال و اتلتیکو:” به دلیل سبک خاص اتلتیکو مییاندیشم غلبه کردن این تیم دشوارتر از رئال باشد. سیمئونه تیمی متحد و جنگنده ساخته که قادر هست مقابل هر حریفی پیروز شده و گرفتاری ساز باشد.”

***********************************

متن از : پاكبانو ک.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

با من راه نشين خيز و سوی ميکده آی
««« »»»
تا در آن حلقه ببينی که چه صاحب جاهم

شکست دادن رئال، راحت و آسان تر از اتلتیکو است

TT / 58 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال