مکتب حسینی با مجد و شرف با ذلت و خواری بیگانه است


با دیگران به اشتراک بگذارید

مکتب حسینی با مجد و شرف با ذلت و خواری بیگانه است

خبرگزاری فارس: مکتب حسینی با مجد و شرف با ذلت و خواری بیگانه است

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نقل کرد: مکتب حسینی با مجد و شرف با ذلت و خواری بیگانه است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اردبیل، حجت الاسلام نجات فیاضی در تجمع عاشورایی اردبیلی ها در میدان مناسب قاپو این شهر که عصر امروز با حضور عزاداران اردبیلی به انجام رسانده شد، اظهار کرد: امام حسین (ع) چشم سار تمیزی، طهارت و عقلانیت است و تمام زندگی و حیات مبارک آن حضرت الگویی برای جامعه بشری است تا خود را در مسیر عبودیت الهی، تمیزی و طهارت گذارند.

وی با بیان اینکه محبت امام حسین (ع) دل ها را آرام و قلب ها را مطمئن می سازد، اضافه کرد: هر کس به خیر و نیکی و اندیشه پاک مییاندیشد باید در مسیر مرام و مکتب حسینی گام بردارد چرا که آن حضرت یادگار خامس آل عبا است که همگی در زمره پاکان، نیکان و شایستگان هستند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نقل کرد: مکتب امام حسین (ع) با عزت و عظمت شایسته با هر گونه، ذلت، خواری و پستی بیگانه است و چنین عناوینی در مکتب حسینی راه نیافته است.

فیاضی با بیان اینکه امام حسین (ع) تربیت نبوی، و علوی داشته و از دامن پاک علی (ع) و فاطمه زهرا تربیتی ناب یافته است، ادامه داد: آن حضرت خامس آل عبا است و همواره برای جامعه بشری قادر هست پیام آور عزت، شرافت و نجات قرار می داری باشد.

وی با اشاره به ضرورت شناخت و معرفت از سیره و سلوک حضرت امام حسین (ع) بیان کرد: دشمنان این مکتب به مخصوص آل سعود و شیاطین دوران نسبت به مجد و شرف و عظمت قیام امام حسین (ع) ناآگاه هستند در حالی که امروز پاسداران حرم با شجاعت تمام سعی می کنند تا در برابر دشمنان مکتب حسین (ع) از حرم اهل بیت به شایستگی پاسداری کنند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل یاد و خاطره چندین شهید مدافع حرم را از استان اردبیل را گرامی داشت و یادآور شد: مکتبخانه ای که امام حسین (ع) تاسیس کرد شاگردان بی ادعایی دارد که امروز نیز شهدای مدافع حرم شاگردان خالص آن مکتب معنوی هستند.

فیاضی با یادآوری اینکه امام حسین (ع) درس عزت، مقاومت، و ذلت ناپذیری را به همه آموخته است، نقل کرد: ما نیز وظیفه داریم تا در برابر خواسته یزدیان وقت تسلیم نشده بلکه راه مقاومت و عزت و ذلت ناپذیری را با صلابت تمام گذرانیم.

***براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد***

نگارنده: كاوه ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از راه نظر مرغ دلم گشت هواگير
««« »»»
ای ديده نگه کن که به دام که درافتاد

مکتب حسینی با مجد و شرف با ذلت و خواری بیگانه است

TT / 42 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال