رهبر انصارالله: درخواست آل سعود از یمنی ها، مانند درخواست یزید از امت اسلامی است


با دیگران به اشتراک بگذارید

رهبر انصارالله: درخواست آل سعود از یمنی ها، مانند درخواست یزید از امت اسلامی است

رهبر جنبش مردمی انصارالله یمنی طی سخنانی به عالی روز عاشورا نقل کرد: خواست آل سعود از یمنی‌ها، مانند خواست یزید از امت اسلامی است.

تصویر و عکس   رهبر انصارالله: خواست آل سعود از یمنی ها، مانند خواست یزید از امت اسلامی است

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از العهد، سید عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن نقل کرد: آنچه امروز عربستان به دستور ایالات متحده از ملت یمن می خواهد، همان چیزی است که یزید از امت اسلامی می خواست.

وی اضافه کرد: این برای ما قابل قبول نیست که با تسلیم شدن در برابر جنایتکاران مفسد مستکبر هم دنیار را از دست دهیم و هم آخرت را.

رهبر انصارالله نقل کرد: هزاران نفر از یمنی ها را با تکبر تمام و طغیانگری به قتل منتقل کردند و ما بیش از پیش بر ضرورت ایستادگی در مقابل این ظالمان، اعتقاد داریم.

وی اضافه کرد: امروز گناه بزرگ ملت ما که به دلیل آن محاکمه شده است، هویت، دلبستگی، اصول، اخلاق و ارزشها است.

رهبر جنبش انصارالله در ادامه تاکید کرد که رژیم سعودی امروز حامل شعار نفاق در امت اسلامی است و اصول و ارزشها را در این امت از بین می برد.

عبدالملک الحوثی تاکید کرد که رژیم سعودی امروز با نظارت و تحت حمایت ایالات متحده برای رواج گمراهی در صفوف امت ما تلاش می کند.

رهبر انصارالله در ادامه نقل کرد: ایالات متحده امروز به کشتار توجه میکند و مرتکب دردناکترین جنایات می شود، اما سپس تلاش می کند خود را نجات دهنده، شناساند. ایالات متحده به کسانی که تسلیم شدند و شیوه آن را پذیرفته اند به چشم جاندار و کودن نگاه می کند.

وی تاکید کرد: جنایتی که صورت گرفت موجب میشود که ما حرکت کنیم و الا دشمن ارتکاب این جنایات را ادامه می دهد.

رهبر انصارالله نقل کرد دشمن امروز برای فریب افکار عمومی تلاش می کند و هیچ انگیزه ای برای توقف تجاوز ندارد. بلکه هدف دشمن اشغال کل خاک ما است.

الحوثی اضافه کرد: گزینه انسانهای شریف، مقابله و تحرک جدی برای پیش گیری از تجاوز است و هرگونه عملکرد محدود در این زمینه خدمت به دشمن است و موجب ادامه تجاوز او می شود.

وی همچنین با تقدیر از مواضع رهبر مقاومت لبنان نقل کرد: از حزب الله لبنان و بویژه از سید حسن نصرالله دبیرکل آن، به دلیل مواضع برادرانه و انسانی وی تشکر می کنیم.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد —

نگارنده : فرشاد ق.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو را که حسن خداداده هست و حجله بخت
««« »»»
چه حاجت است که مشاطه‌ات بيارايد

رهبر انصارالله: درخواست آل سعود از یمنی ها، مانند درخواست یزید از امت اسلامی است

TT / 61 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال