خبر عکسی از عملیات ساخت طولانی ترین بنا دنیا شروع عملیات ساخت طولانی ترین برج دنیا


با دیگران به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری از عملیات ساخت بلندترین ساختمان جهان آغاز عملیات ساخت بلندترین برج جهان

عکس شماره ۱ ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از عملیات ساخت بلندترین آپارتمان جهان		آغاز عملیات ساخت بلندترین برج جهان
سیناپرس: روز دوشنبه و طی مهمانی ای مخصوص عملیات ساخت بلندترین سازه جهان با ارتفاع ۹۲۸ متر در شهر دبی آغاز شد. این پروژه بالغ بر ۱ میلیارد دلار هزینه دارا بوده و با نام برج بندر دبی شناسانده شده است. عملیات ساخت این برج تا سال ۲۰۲۰ میلادی ادامه خواهد داشت.

امارات متحده عربی در حال اجرای پروژه ای است که در آن بلندترین برج جهان در شهر دبی ساخته خواهد شد. این پروژه که با نام برج بندر دبی یا Tower at Dubai Creek Harbor شناسانده شده است، با بودجه ای برابر با یک میلیارد دلار ساخته خواهد شد.

حدس زده میشود این پروژه تا سال ۲۰۲۰ میلادی به اتمام رسیده و به این ترتیب عنوان  بلندترین آپارتمان جهان با ارتفاع ۸۲۸ متر که در اختیار برج الخلیفه قرار دارد به این برج تازه اختصاص کشف خواهد کرد. گفتنی است برج الخلیفه در نزدیکی این برج تازه واقع شده است. بر اساس نقشهای ارائه شده برای اجرای این پروژه، اعلام شده است که  این برج تازه در حدود ۹۲۸ متر ارتفاع خواهد داشت.

عملیات کلنگ خانمی و راه اندازی این پروژه روز دوشنبه دهم اکتبر برابر با نوز دهم برج مهر انجام شده و در آن مقامات ارشد کشور امارات متحده عربی حاضر بودند. از جمله اصلی ترین افراد حاضر در این برنامه می شود به شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی ، اشاره کرد که رسما این پروژه را راه اندازی کرد.

حدس زده میشود این پروژه تا سال ۲۰۲۰ میلادی به اتمام رسیده و به این ترتیب عنوان  بلندترین آپارتمان جهان با ارتفاع ۸۲۸ متر که در اختیار برج الخلیفه قرار دارد به این برج تازه اختصاص کشف خواهد کرد. گفتنی است برج الخلیفه در نزدیکی این برج تازه واقع شده است. بر اساس نقشهای ارائه شده برای اجرای این پروژه، اعلام شده است که  این برج تازه در حدود ۹۲۸ متر ارتفاع خواهد داشت. معمار ارشد و سرپرست این پروژه نیز سانتیاگو کالاتراوا ، معمار مشهور اسپانیائی است که دیزاین این برج نیز توسط وی ارائه شده است. سرمایه قرار ده اصلی طرح بلند ترین برج جهان نیز شرکت املاک و سازه اعمار شناسانده شده است. این شرکت یکی از نامدار ترین شرکت های فعال در زمینه توسعه املاک ، هتلداری، خدمات مالی و جهانگردی در امارات متحده عربی به حساب آمده و تا کنون پروژه های متعددی را در کشورهای گوناگونی از قاره های آسیا و آفریقا اجرا کرده است که از جمله نامدارترین آن ها می شود به برج خلیفه دبی و کتابخانه اسکندریه اشاره کرد.

منبع: xinhuanet

ترجمه: فاطمه کردی

#roydadhaye_mohem.iosSlider .slider .item{height:450px !important}#roydadhaye_mohem{height:450px !important}

عکس شماره ۲ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از عملیات ساخت بلندترین آپارتمان جهان		آغاز عملیات ساخت بلندترین برج جهان امارات متحده عربی در حال اجرای پروژه ای است که در آن بلندترین برج جهان در شهر دبی ساخته خواهد شد.عکس شماره ۳ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از عملیات ساخت بلندترین آپارتمان جهان		آغاز عملیات ساخت بلندترین برج جهان ین پروژه که با نام برج بندر دبی یا Tower at Dubai Creek Harbor شناسانده شده است، با بودجه ای برابر با یک میلیارد دلار ساخته خواهد شد.عکس شماره ۴ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از عملیات ساخت بلندترین آپارتمان جهان		آغاز عملیات ساخت بلندترین برج جهان بر اساس نقشهای ارائه شده برای اجرای این پروژه، اعلام شده است که این برج تازه در حدود ۹۲۸ متر ارتفاع خواهد داشت.عکس شماره ۵ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از عملیات ساخت بلندترین آپارتمان جهان		آغاز عملیات ساخت بلندترین برج جهانعکس شماره ۶ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از عملیات ساخت بلندترین آپارتمان جهان		آغاز عملیات ساخت بلندترین برج جهان حدس زده میشود این پروژه تا سال ۲۰۲۰ میلادی به اتمام برسدعکس شماره ۷ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از عملیات ساخت بلندترین آپارتمان جهان		آغاز عملیات ساخت بلندترین برج جهان عملیات کلنگ خانمی و راه اندازی این پروژه روز دوشنبه دهم اکتبر برابر با نوز دهم برج مهر انجام شده و در آن مقامات ارشد کشور امارات متحده عربی حاضر بودند. از جمله اصلی ترین افراد حاضر در این برنامه می شود به شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی ، اشاره کرد که رسما این پروژه را راه اندازی کرد.عکس شماره ۸ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از عملیات ساخت بلندترین آپارتمان جهان		آغاز عملیات ساخت بلندترین برج جهان به این ترتیب عنوان بلندترین آپارتمان جهان با ارتفاع ۸۲۸ متر که در اختیار برج الخلیفه قرار دارد به این برج تازه اختصاص کشف خواهد کرد.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد****

نگارش از: آرش ک.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

لاله ساغرگير و نرگس مست و بر ما نام فسق
««« »»»
داوری دارم بسی يا رب که را داور کنم

خبر عکسی از عملیات ساخت طولانی ترین بنا دنیا شروع عملیات ساخت طولانی ترین برج دنیا

TT / 148 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال