ایلان ماسک از پرده برداری غیر منتظره تولید تازه تسلا در اکتبر ۲۰۱۷ گزارش کرد (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

ایلان ماسک از رونمایی غیر منتظره محصول جدید تسلا در اکتبر ۲۰۱۷ خبر داد

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس ایلان ماسک از رونمایی غیر منتظره محصول جدید تسلا در اکتبر ۲۰۱۷ گزارش کرد

کارخانه خودروسازی تسلا از نوآوری ها و صنعت جدید خود در این زمینه سخن نقل میکنید که به چه صورت با بهره گیری از فناوری روز قادر بوده است صنعت خودروسازی خود را گسترش دهد .

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس ایلان ماسک از رونمایی غیر منتظره محصول جدید تسلا در اکتبر ۲۰۱۷ گزارش کردبه گزارش کلیک،مدیرعامل تسلا -ایلان ماسک از شوخی کردن لذت می‌برد و این کار را معمولا در تویی‌تر خود انجام می‌دهد. روز یکشنبه مدیر اجرایی کارخانه خودروسازی تسلا از رونمایی محصول جدید خود در اکتبر ۲۰۱۷ گزارش کرد. وی همچنین خاطر نشان کرد این رونمایی برای خیلی‌ها غیرمنتظره خواهد بود و محصولات زیادی مانند سشوار تسلا در رده این رونمایی واقع خواهند بود. اما در رونمایی ۲۰۱۷  کاندیدهای زیادی حضور ندارند. آنهایی را که احتمال بیشتری برای حضور دارند دنبال می‌کنیم.

ابتدا رونمایی از بخش دوم مدل ۳s  می‌باشد- مدلی که ماسک از وقت افتتاح اولیه‌اش در ۳۱  مارچ وعده داده بود. وی اظهار داشت اطلاعات نسبتاً خوبی در خصوص وسیله نقلیه داریم اما اطلاعات در زمینه تمامی انتقال قدرت‌های موجود هنوز تحت بررسی است و هنوز به طور کامل درون خودرو را بررسی نکرده‌ایم. شایعاتی در زمینه ساخت اسپرتان کابین‌های بدون رانندگی کننده وجود دارد اما امکان می دارد ساخت آنها در   آینده ایی در چندان دور اتفاق بی افتد.

آپشن بعدی در رابطه با دستگاه رانندگی خودکار می‌باشد – که آخرین نسخه‌اش تنها چندین هفته گذشته روانه بازار شد. فناوری نیمه مستقل رانندگی خودکار ۸٫۰   توانایی وسائل نقلیه برقی را برای داشتن دیدی دقیق‌تر در رادار فراهم می‌کند. دستگاه رانندگی خودکار ۸٫۰   نرم افزار جدید هوایی بود بنابراین امکان می دارد ماسک سخت افزار رانندگی خودکار ۸٫۰ تازه ای را با توانایی دوربین یا سنسورهای توسعه یافته جایگزین وسائل نقلیه کنونی یا جزئی از اجزای ماشین های آتی نماید.
تسلا همچنین اخیراً نسخه  ۶۰kW  مدل XSUV  را از مجموعه‌اش کنار زده است. با وجود اینکه XSUV مدلی پایه محسوب می‌شد این اقدام موجب افزایش قیمت XS  از ۷۴,۰۰۰ دلار به ۸۵,۵۰۰ دلار شد که پرشی قابل توجه حتی برای خریداران ماشین‌های لوکس می‌باشد.  ماسک اظهار داشت در رابطه با مدل X  هیچ مورد خاصی نداریم اما حذف آپشن ورودی تنها چندین روز پیش از رونمایی غیرمنتظره محصول جالب خواهد بود و این کار باعث ایجاد دلگرمی جهت کشف راهی جدید و کم هزینه‌تر و دستیابی به درهای  Falcon Wing می‌شود. همچنین ماسک در پیغام تویی‌تر خود از خبر اهمیتی می داری در خصوص  تسلا و SolarCity  در ۲۸ اکتبر گزارش کرد. وی اذعان کرد ما انتظار داریم یک Powerwall   جدید در کنار دستگاه ذخیره‌سازی انرژی Powerpack 2.0 داشته باشیم که هر دوی اینها با باتری‌های جدید مدل ۲۱۷۰ ساخت کارخانه بزرگ Giga در رقابت هستند. امیدواریم روزی بتوانیم بر روی سقف‌های خورشیدی یا دستگاه‌های شارژ  تسلا فعالیت کنیم

____________________________________

گردآوری از : كامران ز.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ انديشه کن از نازکی خاطر يار
««« »»»
برو از درگهش اين ناله و فرياد ببر

ایلان ماسک از پرده برداری غیر منتظره تولید تازه تسلا در اکتبر ۲۰۱۷ گزارش کرد (۲ عکس)

TT / 78 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال