ذلت ناپذیری شعار و حقیقت نهضت حسینی است


با دیگران به اشتراک بگذارید

ذلت ناپذیری شعار و حقیقت نهضت حسینی است

خبرگزاری فارس: ذلت‌ناپذیری شعار و واقعیت نهضت حسینی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل نقل کرد: ذلت‌ناپذیری شعار و واقعیت قیام امام حسین (ع) برای اکران حقانیت مکتب اسلام است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اردبیل، حجت الاسلام مهدی ستوده عصر امروز در مهمانی روز عاشورای حسینی در اردبیل اظهار کرد: همان طوری که امام حسین (ع) در کربلا به ما درس آزادگی، حریت و ذلت ناپذیری را یاد داد ما نیز امروز وظیفه داریم تا در تداوم طریق حسینی مقاومت کرده و به دشمنان اجازه رخنه در اندیشه ها و آرمان های اسلامی و دینی را ندهیم.

وی با بیان اینکه برای همیشه تاریخ ایرانیان با شعار «هیهات مناالذله» استکبار را به ذلت و خواری می افکند، بیان کرد: عشق به امام حسین (ع) وقتی تجلی قرار می داری مییابد که طریق دینداری و حفظ اصول اعتقادی بکوشیم تا به دشمن فرصت نفوذ و رخنه در اندیشه ها و آرمان های مقطعی را ندهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل نقل کرد: ذلت ناپذیری شعار و واقعیت قیام امام حسین (ع) برای اکران حقانیت مکتب اسلام است.

ستوده ادامه داد: امام حسین (ع) رای همه ما آموخته است که نباید در برابر خواسته دشمنان کوتاه آمده و یا بخواهیم دشمنانمان را کوچک و حقیر بشماریم بلکه در صحنه عمل آنچه که برای جامعه اسلامی ما اهمیتی می دارد دشمن شناسی بابصریت همراه با تقویت مولفه های دینی و اعتقادی است که قادر هست زمینه وحدت و همگرایی بیشتر را فراهم کند.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه انقلاب اسلامی در منشا و خط عمده حرکت و پویایی خود را از مکتب حسینی گرفته است لازم است تا در خوب ترین شرایط واقعیت قیام عاشورا را بشناسیم و در این طریق سعی و تلاشمان بر این باشد تا به دشمنان کوچولو ترین باجی داده نشود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل ظالمان دوران را پیروان یزید و شمر دوران توصیف کرد و نقل کرد: آنهایی که امروز به حرمت خون امام حسین (ع) در عزاداری ها حاضر شده و قلبشان به یاد مظلومیت امام حسین (ع) می تپد نباید در برابر ستم ظالمان دوران همچون آل سعود بی تفاوت بوده و یا نسبت به آن سکوت کنند.

ستوده ذلت ناپذیری را شعار و واقعیت قیام امام حسین (ع) بیان کرد و اضافه کرد: در این ذلت ناپذیری امت اسلامی باید روح اعتقادی و تقویت مولفه های ایمان را در خود تقویت کرده و زمینه و بستری را فراهم آورد تا در این طریق حرکت بی نظیری اتفاق بیفتد.

—نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد—

تهیه از : روشنك و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من که باشم در آن حرم که صبا
««« »»»
پرده دار حريم حرمت اوست

ذلت ناپذیری شعار و حقیقت نهضت حسینی است

TT / 48 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال