عمل به وظایف حسینی، وجود آل سعود و آل خلیفه را از دنیا ریشه کن می کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

عمل به وظایف حسینی، وجود آل سعود و آل خلیفه را از دنیا ریشه کن می کند

امام‌ جمعه اصفهان نقل کرد: اگر مسلمانان به وظیفه حسینی خود عمل کنند، آل سعود و آل خلیفه و تمامی سلاطین جاهل نابود می‌شوند.

تصویر و عکس   عمل به وظایف حسینی، وجود آل سعود و آل خلیفه را از جهان ریشه کن می کند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اصفهان، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در سخنرانی روز عاشورای حسینی در اصفهان با بیان اینکه باید آگاهی داشت فلسفه و رمز قیام امام حسین (ع) کدام است، اظهار داشت: از وقت وقوع حادثه کربلا تاکنون بین علما، مورخان و بزرگان این بحث مطرح بوده که رمز قیام امام حسین (ع) کدام است؟

وی با بیان اینکه ائمه معصومین اسوه و الگوی مسلمانان هستند، تصریح کرد: قیام امام حسین (ع) قیام خونینی بود و یاران ایشان برای این قیام باید جان می دادند، ازاین رو امام حسین (ع) فرمودند "مرگ گاهی به انسان زینت می بخشد".

آیت الله طباطبایی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: بهره گیری از فضای جایزی یک نعمت است، از فضای جایزی و اینترنت هم می شود مثبت و هم منفی بهره گرفت.

نماینده ولی فقیه در اصفهان با بیان اینکه روز عاشورا روز خودساختگی انسان است، اضافه کرد: حر، به خاطر طینت تمیزش روز عاشورا نماز ظهر را به امام حسین (ع) اقتدا کرد، بعد از پایان نماز اباعبدالله (ع) سخنرانی کردند و فرمودند، "پیامبر اکرم (ص) می فرمایند، هرکس که پادشاه جاهلی را ببیند که حرام خدا را حلال و حلال خدا را حرام می کند و خود فرد آدمی گنه کار است و جلوی این پادشاه ستمگر نایستد و وی را هدایت نکند، بر خداوند است که جایگاه این افراد بی تفاوت را در جایگاه پادشاه جاهل گذارد".

آیت الله طباطبایی نژاد اظهار داشت: اگر افراد به وظیفه حسینی عمل کنند، آل سعود و آل خلیفه و تمامی سلاطین جاهل از بین میروند.

**************

نگارنده : ساسان ر.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فريب دختر رز طرفه می‌زند ره عقل
««« »»»
مباد تا به قيامت خراب طارم تاک

عمل به وظایف حسینی، وجود آل سعود و آل خلیفه را از دنیا ریشه کن می کند

TT / 47 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال