دی ناتاله: یوونتوس ششمین اسکودتوی پیاپی را فتح می کند؛ هیگواین بهترین مهاجم جهان است


دی ناتاله: یوونتوس ششمین اسکودتوی پیاپی را فتح می کند؛ هیگواین بهترین مهاجم جهان است

طرفداری– آنتونیو دی ناتاله معتقد است که یوونتوس ششمین اسکودتوی پیاپی خود را فتح می کند، او همچنین به تمجید از هیگواین پرداخت.

به نقل از فوتبال ایتالیا،اسطوره باشگاه اودینزه با اینکه در گذشته پیشنهاد یوونتوس را رد کرده اما هم اکنون از تصمیمش پشیمان نیست. او دوست دارد در یوونتوس فعلی بازی کند. دی ناتاله در این باره به توتو اسپورت گفت:

حالا قرار گیری در برابر یوونتوس برای هر تیمی مشکل است، با این حال ما همیشه به خوبی در تورین بازی کردیم. آیا از اینکه پیشنهاد بیانکونری را در کردم، پشیمانم؟ قطعا نه، این یک تصمیم برای زندگی بود که با قلبم گرفتم، می خواستم به همراه خانواده ام در اودینه بمانم. مردم من را احمق خطاب می کردند، اما اگر به گذشته باز گردیم تصمیمم تغییر نمی کند. در یوونتوس نمی توانستم به 209 گل در سری آ برسم، وقتی خود را هم ردیف با توتی و باجو می بینم، متوجه می شوم که در دوران حرفه ایم کارهای درستی انجام دادم.

او در ادامه افزود:

یوونتوس فعلی؟ هرکسی دوست دارد برای این یووه به میدان برود، میرالم پیانیچ، هیگواین و دیبالا کسی که مانند یک مسی جوان است. من در برابر او بازی کردم، او یک پدیده است، فکر می کنم اودینزه قبل از پالرمو می خواست او را به ایتالیا بیاورد. سال آینده فکر می کنم او شماره 10 را بپوشد، دیبالا برای این شماره ایده آل است؛ شماره 10 مانند یک خودروی فراری است، هر کسی رانندگی با آن را بلد نیست. به نظرم او با هیگواین عملکرد بهتری خواهد داشت، مرتبط شدن با دیبالا باید مفرح باشد، مانند زمانی که من با سانچز هم بازی بودم. هیگواین بهترین مهاجم جهان است، اگر او هر فصل 30 گل به ثمر برساند به رکورد من می رسد. با توجه به سن و توانایی او ، گونزالو تنها کسی است که می تواند رکورد من را بشکند، او در هر دیدار توانایی گل زدن دارد. امسال رقابت بر سر آقای گلی بین او، ایکاردی، ژکو و بوریلو است.

دی ناتاله در مورد اسکودتوی امسال گفت:

اگر اتفاقی غیر معمول رخ ندهد، یوونتوس ششمین اسکودتو اش را فتح می کند، آلگری دو تیم در باشگاه دارد، من منتظرم که آن ها به رده های بالای لیگ قهرمانان برسند.

دی ناتاله در انتهای فصل گذشته اودینزه را ترک کرد، آیا دل نری برای باز گرداندن او تلاش کرد؟

او من را به خوبی می شناسد و می داند در صورت اتخاذ تصمیم، چند ماه بعد آن را عوض نخواهم کرد. به اندازه کافی راجع به فوتبال حرف زدم، او یک مربی بزرگ است و به من نیازی ندارد. نقشی خارج از زمین؟  دوست دارم با بازیکنان جوان کار کنم یا در کنار مدیر ورزشی تیم فعالیت داشته باشم. اودینزه در قلبم جای دارد و من همیشه درها را به روی باشگاه باز نگه خواهم داشت.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال