رقابت یوونتوس با اینتر بر سر جذب دارمیان


رقابت یوونتوس با اینتر بر سر جذب دارمیان

طرفداری– بر اساس گزارشات، یوونتوس اینتر را در راه جذب متئو دارمیان از منچستر یونایتد، به چالش می کشد.

به نقل از فوتبال ایتالیا، این ملی پوش ایتالیایی طی هفته های گذشته به شدت به نراتزوری لینک شده بود، او به دلیل عدم فرصت کافی برای حضور در ترکیب منچستر یونایتد، احتمالا قصد ترک باشگاه را دارد. حالا اسپورت مدیاست گزارش می دهد که مدافع سابق تورینو فرصتی بای  رقابت بین دو غول ایتالیایی را فراهم کرده است، بیانکونری می خواهد بازیکنی را در پست دنی آلوز به خدمت بگیرد.

قرارداد لیخشتاینر در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و این درحالی است که مدافع بیانکونری در لیست این تیم برای لیگ قهرمانان اروپا جایی ندارد. به همین دلیل یوونتوس به دارمیان به چشم یک جایگزین ایده آل برای این بازیکن نگاه می کند. منچستر یونایتد احتمالا برای دارمیان چیزی در حدود 18 میلیون یورو درخواست خواهد کرد و این در حالی است که اینتر می خواهد با قرار دادی قرضی به مبلغ 1 میلیون یورو و حق خرید در پایان فصل او را به خدمت بگیرد.

نراتزوری می تواند به دارمیان قول بازی در ترکیب ثاب را بدهد، چیزی که برای این بازیکن اگر بخواهد در تیم ملی حضور پیدا کند، اهمیت بالایی خواهد داشت، یووه هم او را برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا می خواهد.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال