داویدز: نباید باشگاه های ایتالیایی را دست کم گرفت؛ در دوران بازی من، سری آ بهترین بود


داویدز: نباید باشگاه های ایتالیایی را دست کم گرفت؛ در دوران بازی من، سری آ بهترین بود

طرفداری– بازیکن سابق تیم های میلان، یوونتوس و اینتر که در پست هافبک بازی می کرد، هشدار می دهد که نباید تیم های ایتالیایی را دست کم گرفت.

در حال حاضر سری آ بر اساس رتبه بندی یوفا در رده چهارم بهترین لیگ های اروپا قرار دارد و این درحالی است که لالیگا، بوندس لیگا و لیگ برتر جزیره در رده های اول تا سوم قرار دارند. داویدز در این باره به تله کاپری اسپورت گفت:

در زمانی که من بازی می کردم، ایتالیا بالاترین کیفیت را داشت، آن جا بهترین بود و همه می خواستند بازی های سری آ را تماشا کنند. حالا لیگ جزیره از ایتالیا عبور کرده و از نظر تعداد مخاطب، بوندس لیگا هم بالاتر از سری آ قرار می گیرد. این موضوع باعث ناراحتی من شده.

او در ادامه افزود:

اگر به کسی بگویید پنج تیم از آلمان نام ببرد او تنها یک یا دو تیم را می شناسد، همین سوال را در مورد ایتالیا بپرسید و آن ها 5 یا شش تیم را به یاد می آورند. آیا کیفیت فوتبال ایتالیا کاهش یافته است؟ این طور فکر نمی کنم، انگلیس را در نظر بگیرید جایی که بهترین فوتبال بازی نمی شود اما شاید مفرح ترین رقابت در آن جا جریان دارد و به همین دلیل تیم ملی انگلیس نتایج خوبی کسب نمی کند. ایتالیا اما همیشه خوب بوده و برای شکست آن ها، همه دچار دردسر می شوند، همه فکر می کنند ایتالیا می تواند برنده تورنمنت باشد اما هیچ کس در مورد انگلیس این حرف را نمی زند. ایتالیا در تورمنت های بزرگ بد نیست و به همین دلیل تنها به چند اصلاح نیاز دارد. ما نمی توانیم ایتالیا را دست کم بگیریم، بازیکنان بزرگ راهی انگلستان می شوند اما استعداد های بزرگ در ایتالیا پرورش پیدا می کنند. هیچ چیزی برای نگرانی وجود ندارد.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات