انتقاد شدید رئیس کمیپن انتخاباتی کلینتون از ترامپ، ویکی لیکس و مسکو


با دیگران به اشتراک بگذارید

انتقاد شدید رئیس کمیپن انتخاباتی کلینتون از ترامپ، ویکی لیکس و مسکو

رئیس کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون به شدت از جولیان آسانژ پایه قرار ده و مالک وبسایت ویکی لیکس به دلیل مدد به آقای دونالد ترامپ در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نقد کرده است.

تصویر و عکس   نقد شدید رئیس کمیپن انتخاباتی کلینتون از ترامپ، ویکی لیکس و مسکو

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از خبرگزاری فرانسه، جان پودستا رئیس کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ریاست جمهوری ایالات متحده خلال نقد شدید از جولیان آسانژ مالک وبسایت ویکی لیکس به دلیل افشای ایمیل های شخصی اش، وی را به حمایت از ترامپ متهم کرد.

وی همچنین مسکو را به دست داشتن در حملات هکری و سایبری به کمیته ملی حزب دموکرات ایالات متحده متهم کرده است.ویکی لیکس هزاران ایمیل از حساب شخصی پودستا در جی میل را انتشار داده که ظاهرا هکرهای روسی قادر بوده اند به آنها دست کشف کنند.

ادامه رسوایی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و افراد نزدیک آنها در شرایطی است که واشنگتن پست اخیرا اقدام به انتشار فیلم ویدئویی از اظهارات عجیب و زننده ترامپ درباره بانوان در سال ۲۰۰۵ میلادی کرده است.

پودستا اقدام وبسایت ویکی لیکس در انتشار ایمیل های خود را تلاشی برای منحرف کردن افکار عمومی از رسوایی مربوط به اظهارات جنجالی و رکیک ترامپ ارزیابی کرده است.

وی در ادامه اضافه کرد: ما آگاهی میداریم که روس ها احتمالا در حملات سایبری و هکری که منجر به دسترسی به این ایمیلها شده، دست داشته اند.

پودستا تاکید کرد: قادر هستم نقل بکنیم که دخالت روسیه در این انتخابات و تلاش آنها برای نفوذ بر آن از طرف آقای دونالد ترامپ است و این مساله موجب دغدغه آمریکایی ها می شود.

وی در ادامه ترامپ را به دلیل اتخاذ مواضع هماهنگ تر با روسیه در سیاست خارجی به مکان اتخاذ مواضع هماهنگ با ایالات متحده، سرزنش کرده است.

مقامهای آمریکایی روز جمعه رسما دولت روسیه را به نقش مستقیم در حملات سایبری به سازمان ها و گروه های سیاسی آمریکایی متهم کردند.

وزارت امنیت داخلی ایالات متحده و دفتر مدیر اطلاعات ملی ایالات متحده با انتشار بیانیه مشترکی رسما دولت روسیه را به داشتن نقش مستقیم در حملات سایبری به گروه ها و سازمان های سیاسی آمریکایی متهم کرده اند.

روسیه بارها ادعاهای واشنگتن درباره دست داشتن در حملات سایبری به سازمان ها و گروه های سیاسی ایالات متحده با هدف دخالت در روند انتخابات این کشور را رد کرده است.

***براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد***

نگارش توسط: سيروس د.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بين
««« »»»
کس واقف ما نيست که از ديده چه‌ها رفت

انتقاد شدید رئیس کمیپن انتخاباتی کلینتون از ترامپ، ویکی لیکس و مسکو

TT / 67 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال