اولتیماتوم بارسلونا به الکس ویدال


با دیگران به اشتراک بگذارید

اولتیماتوم بارسلونا به الکس ویدال

بر خلاف اخبار انتشار داده شده در روزهای گذشته، باشگاه بارسلونا فعلا تمایلی برای از دست دادن الکس ویدال ندارد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس اولتیماتوم بارسلونا به الکس ویدال

به گزارش “ورزش سه”، تابستان ۲۰۱۵ درحالی که بارسلونا به حکم فیفا از ثبت بازیکن تازه در فهرست خود محروم بود، این باشگاه آردا توران و الکس ویدال را به خدمت گرفت و هر دو بازیکن خشنود ساخته شده بودند تا ژانویه ۲۰۱۶ برای اولین بازی خود صبر بکنند.

بارسا برای جذب ویدال ۱۸ میلیون یورو به سویا و برای جذب آردا نیز ۴۱ میلیون یورو به اتلتیکو توجه کرد کرده بود. گذشت وقت نمایان کرد که ویدال در برنامه های لوئیس انریکه مکانی ندارد.

این بازیکن در مقطع پایانی فصل گذشته حتی در فهرست ۱۸ نفره نیز قرار نمی گرفت و با وجود طلاق آلوس در تابستان، ویدال قادر نبود در رقابت با سرجی روبرتو، سمت راست پاسداری ای بارسلونا را از آن خود کند و در ۶ بازی اخیر آبی اناری ها نیز خارج از فهرست ۱۸ نفره بوده است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس اولتیماتوم بارسلونا به الکس ویدال

در حالیکه تمام اخبار، ماجرا از علاقه بارسلونا برای به فروش رسان ویدال در نقل و انتقالات زمستانی بود، موندودپورتیوو فاش ساخت که دو روز گذشته در گفتگو تلفنی بین مدیر ورزشی بارسا و مدیر برنامه های ویدال، به این بازیکن اولتیماتوم داده شده است که در تمرینات تلاش بیشتری به خرج داده و در سطح دیگر بازیکنان تمرین کند.

فرناندز، مدیر ورزشی بارسا به ایجنت ویدال نقل کرده است که انریکه هیچ معضل شخصی با این بازیکن ندارد و اگر او در ۶ بازی اخیر، خارج از لیست قرار گرفته، به علل فنی و به دلیل بی انگیزه بودنش در تمرینات بوده است.

فرناندز به اطلاع ایجنت ویدال منتقل کرده است که بارسلونا فعلا هیچ تمایلی برای به فروش رسان این بازیکن ندارد و اگر تلاش و انگیزه اش را بیشتر کند، قادر هست به حضور در جمع آبی اناری ها ادامه دهد.

ایجنت ویدال نیز گفت که موکلش در تابستان قصد طلاق داشت ولی در حال حاضر گفتمانی مبنی بر طلاق در نقل و انتقالات زمستانی مطرح نکرده است.

————————————-

گردآوری از: فيروز ح.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ماه کنعانی من مسند مصر آن تو شد
««« »»»
وقت آن است که بدرود کنی زندان را

اولتیماتوم بارسلونا به الکس ویدال

TT / 55 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال