بر اساس نهضت امام حسین(ع) حرکت می کنیم/ رژیم سعودی شعار دو رویی را در جهان اسلام دنبال می کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

بر اساس نهضت امام حسین(ع) حرکت می کنیم/ رژیم سعودی شعار دو رویی را در جهان اسلام دنبال می کند

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد: آمریکایی ها چند تن بمب می ریزند و هزاران نفر را می‌کشند و سپس مقداری مدد انسانی می‌کنند تا این طوری به مردمان القا کنند که بشردوست هستند.

تصویر و عکس بر اساس نهضت امام حسین(ع) حرکت می کنیم/ رژیم سعودی شعار دو رویی را در دنیا اسلام دنبال می کند

به گزارش سرویس بین المل خبرگزاری «حوزه»، عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر انصارالله یمن در اجتماع میلیونی مردمان در صنعا به عالیت عاشورای حسینی با اشاره به اینکه ملت یمن با سرکشی سعودی ها زیر نظر دولت ایالات متحده روبرو است، اضافه کرد: سعودیها می خواهند که همه چیز یمن تحت سلطه و خواسته آنها باشد و این امر را هرگز قادر نیستیم نمی پذیریم.

رهبر انصارالله یمن خاطرنشان کرد: آنچه رژیم سعودی امروز از ما می خواهد، قبول بردگی و خفت و خواری و توهین است. کشور ما امروز نکته تجاوز و تعدی قرار گرفته است و هدف این است که همه اصول و ارزش هایش را بگیرند.

وی یادآور شد: ملت یمن به دلیل پایبندی به اصول و مبانی و آزادی خویش و حق خود در برخورداری از استقلال به شکل های گوناگون هدف قرار گرفته است.ما قادر نیستیم قبول کنیم که دنیا و آخرت خود را با تسلیم شدن و بردگی برای مجرمان فاسد و مستکبر از دست بدهیم.

* ائتلاف سعودی هزاران یمنی را به قتل رسانده است

سید عبدالملک الحوثی با اشاره به ائتلاف تحت فرماندهی عربستان در هجوم به یمن نقل کرد: آنها هزاران شهروندان یمنی را به قتل منتقل کرده اند، با تکبر و غرور و سرکشی خون مردمان یمن را می ریزند و در سایه این وضعیت، اعتقاد راسخ ما به ضرورت مقابله با آنها دوچندان می شود.

رهبر انصارالله یمن اضافه کرد: رژیم سعودی امروز شعار نفاق و دو رویی را در دنیا اسلام دنبال می کند و اصول و مبانی امت اسلامی را نشانه گرفته و از بین می برد.

وی تاکید کرد: ما براساس فطرت و عقیده خویش هرگز سر تسلیم فرود آوردن در برابر سرکشان را نخواهیم پذیرفت.

رهبر جنبش انصار الله یمن اضافه کرد: ما پیرو اسلام هستیم و این فرضیه دینی ما است که تن به خواسته سلاطین ستم و جور، سرکشان و فاسدان و مجرمان ندهیم و درقبال آنها ساکت ننشینیم.

* با تکیه برمنش و روش امام حسین(ع) پیروز می شویم

وی تاکید کرد: اصول قرار می داری اسلامی که حضرت امام حسین (ع) منادی آن بودند، همان چیزی است که امت اسلامی با تکیه بر آن می تواند به آزادی و استقلال خویش دست کشف کند.

رهبر جنبش انصار الله یادآور شد: اگر همه ما عملا مومن هستیم نباید از آنها هراسی به دل راه دهیم و باید با جدیت تمام با آنها مقابله کنیم.

وی با اشاره به فعالیت سعودی ها در سایه فرقه وهابی تکفیری و تلاش این رژیم برای فاسد کردن افراد و تهی کردن اخلاقی مردمان نقل کرد: انسان صادق قادر نیست در برابر این همه سرکشی سکوت کند.

سید عبدالملک الحوثی اضافه کرد : ما از آزادی و انسانیت و کرامت و عزت خویش پاسداری می کنیم و اگر تسلیم شویم؛ ملتی بدون کرامت و شرف و عزت خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: ما براساس نهضت و اصول و آموزه های امام حسین (ع) حرکت می کنیم و امروز با آزمون الهی روبرو هستیم.

* ایالات متحده مردمان را می کشد و خود را منجی میشناساند

رهبر انصارالله یمن تصریح کرد: آمریکایی ها زشت ترین جنایت ها را مرتکب می شوند، می کشند و سپس سعی دارند خود را منجی شناسانند. آنها تلاش می کنند با پیش گیری از خشم ملت ها آنها را در حالت بی حسی قرار داده و سپس نشانه گیرند.

وی در اشاره به جنایت های بیشمار متجاوزان سعودی در عربستان از جمله هجوم به مهمانی عروسی و بازارها و تجمع های مردمی نقل کرد: جنایت اخیر جنگنده های سعودی علیه مهمانی عزاداری در تالار بزرگ شهر صنعا غیرمنتظره عدم.

رهبر جنبش انصار الله یمن اضافه کرد: آمریکایی ها چند تن بمب می ریزند و هزاران نفر را می کشند و سپس مقداری مدد انسانی می کنند تا این طوری به مردمان القا کنند که بشردوست هستند.

* به هجوم سعودی پاسخ می دهیم

وی در اشاره به لزوم پاسخ دادن به هجوم اخیر سعودیها به مهمانی عزداری در شهر صنعا تاکید کرد: این حادثه پاسخی شرافتمندانه را موجب میشود زیرا اگر برخی سست برخورد کنند و آن را نادیده بگیرند؛ مردمان باید منتظر جنایت های دردناک بیشتری باشند و آنها سپس همین روش را نیز برای توجیه جنایت خود تکرار خواهند کرد.

عبدالملک الحوثی با اشاره به تلاش سعودیها و هم پیمانان آنها برای لاپوشانی جنایت صنعا و فرار از مسئولیت این جنایت نقل کرد: آنها با نقش این مسئله که حادثه به چه صورت روی داد و چه اتفاقی افتاده است؟! تلاش کردند و هیاهو به راه بیاندازند تا اصل قضیه کم اثر شود و واکنش مردمی کمتری به همراه داشته باشد زیرا ایالات متحده نمی خواهد که ملت ما وارد عمل شود.

رهبر جنبش انصار الله یمن نقل کرد: از همه کسانی که در کنار ملت یمن ایستادند و در صدر آنها حزب الله و سید حسن نصرالله دبیرکل آن که موضعی برادرانه و انسانی گرفتند، تشکر می کنیم و خود را همراه با محور مقاومت، امت واحدی در برابر طاغوت آگاهی میداریم.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال