مراسم عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رهبر انقلاب برگزار شد + تصاویر (۶ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

مراسم عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رهبر انقلاب برگزار شد + تصاویر

مهمانی عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) و یاران باوفای ایشان با حضور رهبر معظم انقلاب در حسینیه‌ امام خمینی (رحمه‌الله) برگزار شد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس مهمانی عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رهبر انقلاب به انجام رسانده شد + تصاویر

به گزارش «نسیم آنلاین»، مهمانی عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران باوفای ایشان با حضور رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی (رحمه الله) برگزار شد.

این مهمانی که قبل از اذان مغرب با بیان احکام توسط حجت الاسلام فلاح زاده شروع شد، بعد از اذان، با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا و مرثیه خوانی آقای احمد چینی ادامه کشف کرد.

در این مهمانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان به سخنرانی توجه کرد.

مشروح خبر و تصاویر تکمیلی متعاقباً ارسال می شود.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس مهمانی عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رهبر انقلاب به انجام رسانده شد + تصاویرتصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس مهمانی عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رهبر انقلاب به انجام رسانده شد + تصاویرتصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس مهمانی عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رهبر انقلاب به انجام رسانده شد + تصاویرتصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس مهمانی عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رهبر انقلاب به انجام رسانده شد + تصاویرتصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس مهمانی عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رهبر انقلاب به انجام رسانده شد + تصاویر

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال