تجمع عاشوراییان ماسال در شام غریبان


با دیگران به اشتراک بگذارید

تجمع عاشوراییان ماسال در شام غریبان

خبرگزاری فارس: تجمع عاشوراییان ماسال در شام غریبان

تجمع بزرگ عاشوراییان ماسال در شام غریبان امام حسین(ع) به انجام رسانده شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از ماسال، تجمع بزرگ عاشوراییان با حضور هیأت های عزاداری و مردمان عاشق اهل بیت عصمت و طهارت در مهمانی مذهبی شام غریبان امام حسین(ع) آغاز شد.

فردین معصومی قهرمان ملی و سنگین وزن کشتی دنیا در کنار مسؤولانی از استان و شهرستان ماسال به عزاداری شام غریبان توجه میکند.

فرماندار ماسال در حاشیه مهمانی مذکور اظهار کرد: امسال برای سومین بار متوالی مهمانی تجمع عاشوراییان در ماسال به انجام رسانده میشود.

محمود قاسم نژاد با بیان اینکه امسال تنها سه شهرستان تجمع عاشوراییان را به انجام رسانده است، تصریح کرد: ماسال در غرب گیلان برای برگزاری مهمانی بزرگ عاشوراییان در شام غریبان برگزیده شده است.

وی استقبال مردمان عزادار از برگزاری مهمانی شام غریبان را بسیار خوب توصیف کرد و نقل کرد: امشب شاهد حضور پر شور مردمان ولایتمدار شهرستان ماسال در تجمع عاشوراییان هستیم.

این مسؤول ترویج فرهنگ عاشورایی را از اهداف برگزاری تجمیع عاشوراییان آگاهی داشت و خاطرنشان کرد: در این مهمانی مداحان با گویش های تالشی اقدام به شناسایی فرهنگ غنی این قوم می کنند.

وی مردمان ماسال را در بر می داری سابقه نورانی در عرض ارادت به اهل بیت(ع) عنوان کرد و یادآور شد: حضور پرشور مردمان در مهمانی شام غریبان علامت اوج عشق و محبت آنها به خاندان عصمت و طهارت است.

— براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد —

نگارنده : شكيبا ن.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مقيم زلف تو شد دل که خوش سوادی ديد
««« »»»
وز آن غريب بلاکش خبر نمی‌آيد

تجمع عاشوراییان ماسال در شام غریبان

TT / 49 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال