تداوم محدودیت ترافیکی در محور رشت قزوین و آستارا اردبیل تا ۲۳ مهر


با دیگران به اشتراک بگذارید

تداوم محدودیت ترافیکی در محور رشت قزوین و آستارا اردبیل تا ۲۳ مهر

خبرگزاری فارس: تداوم محدودیت ترافیکی در محور رشت‌ ـ قزوین و آستارا‌ ـ‌ اردبیل تا 23 مهر

فرمانده پلیس راه گیلان گفت: محدودیت ترافیکی در محورهای رشت‌ ـ‌ قزوین و آستارا‌ ـ‌ اردبیل و بالعکس تا ۲۳ برج مهر جاری ادامه دارد.

مهیار رستگار امشب در مکالمه با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در دو محور رابطه ای گیلان اظهار کرد: محدودیت ترافیکی در محور رشت ـ قزوین و آستارا ـ اردبیل و بالعکس تا ۲۳ برج مهر جاری ادامه دارد.

وی با بیان اینکه تا تاریخ مذکور تردد انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین در محورهای نکته نظر ممنوع است، اضافه کرد: رانندگان ماشین های سنگین از جمله کامیون ها و تریلرها به وقت محدودیت دقت دارند.

فرمانده پلیس راه گیلان هدف از اعمال محدودیت ترافیکی در دو جاده عمده رشت ـ قزوین و آستارا ـ اردبیل را افزایش مطمئنی و سهولت در تردد مسافران و عزاداران حسینی (ع) عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه رانندگان با صبر و دقت ضروری رانند، خاطرنشان کرد: اکنون محورهای رابطه ای گیلان به مخصوص دو مسیر مذکور ترافیک نیمه سنگین است.

رستگار سرعت و سبقت غیرمجاز را دو عامل اصلی در وقوع تصادفات حادثه ساز آگاهی داشت و متذکر شد: رانندگان از سرعت جایز تخطی نکنند.

وی در ادامه با بیان اینکه این ایام تردد شبانه در جاده ها بسیار زیاد است، خاطرنشان کرد: رانندگان با احتیاط رانند و مراقب عابران پیاده باشند.

فرمانده پلیس راه گیلان توجه به هشدارهای این نیرو را نکته تأکید رانندگان گذاشت و یادآور شد: به مخصوص به ساعت اعمال محدودیت ترافیکی پرداخته شود در غیر این صورت از تردد ماشین های سنگین پیش گیری می شود.

*******************

مسئول متن : پرويز ظ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فضول نفس حکايت بسی کند ساقی
««« »»»
تو کار خود مده از دست و می به ساغر کن

تداوم محدودیت ترافیکی در محور رشت قزوین و آستارا اردبیل تا ۲۳ مهر

TT / 38 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال