چندش آور آورترین تکنیک های درمانی (عکس و تصویر)


با دیگران به اشتراک بگذارید

چندش آورترین روش های درمانی (عکس)

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس چندش آورترین روش های درمانی (تصویر و عکس)

روش های زیر از جمله روش های چندش آور درمانی می باشد. با وجود پیشرفت های قابل توجه در حوزه پزشکی و بهداشتی، هنوز هم در میان برخی اقوام و قبایل کهنه در گوشه و کنار جهان، کارهای عجیب و غریبی به منظور درمان بیماری ها انجام می شود. این روش ها بیش از آن که یاری رساننده باشند، جان افراد را با خطرات جدی مواجه می کنند.

 

۱.بلعیدن ماهی کوچولو زنده

 

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس چندش آورترین روش های درمانی (تصویر و عکس)

 

در برخی قبایل بومی در جنوب هند برای درمان بیماری آسم، ماهی های کوچولو را که در خمیر آرد و علف های خشک غلتانیده شده به اجبار به فرد بیمار می خورانند. آنها می گویند با این کار، حلق و شش فرد بیمار پاکسازی شده و بیماری او درمان می شود.

 

۲.لارو حشرات

 

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس چندش آورترین روش های درمانی (تصویر و عکس)

 

در برخی مناطق جهان برای درمان جراحتها و جراحات از روش عجیب و نامعقولی بهره میگیرند. آنها به مکان ضدعفونی کردن جراحتها «لارو» حشرات را روی زخم می گذار ند تا بهبود زخم را تسریع بخشیده و التهاب آن را کم کند، در حالی که چنین کاری جراحتها را عمیق تر و عفونی تر می کند.

 

۳. قورباغه مخلوط

 

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس چندش آورترین روش های درمانی (تصویر و عکس)

 

در برخی مناطق پرو قورباغه را گیاهان دارویی درون ترکیب نمای می ریزند و برای درمان نازایی، معضلات تنفسی و آسم بهره میگیرند.

 

۴. ادرار اسب حامله

 

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس چندش آورترین روش های درمانی (تصویر و عکس)

 

یکی دیگر از روش های عجیب و تهوع آوری که در جهان ما انجام می شود، تجویز ادرار اسب حامله است. آنها بر این باورند که هورمون های موجود در ادرار اسب، قادر هست عارضه های ناشی از یائسگی در بانوان پیر را کم کند، در حالی که گزارش ها حاکی از آن است که بسیاری از این افراد، بعد از  این روش درمانی جان خود را از دست داده و یا دچار وخامت احوال شده اند.

 

۵. انگل درمانی

 

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس چندش آورترین روش های درمانی (تصویر و عکس)

 

در این روش کرم های انگلی را روی زخم قرار داده و یا می بلعند تا به نوعی وارد بدن فرد بیمار شود. آنها ادعا می کنند که این روش سیستم مطمئنی بدن را برای درمان مریضیهای سیستم گوارش و همچنین بیماری (ALS) یا اسلکروز جانبی آمیوتروفیک فعال می کند.

 

۷. روش بیمناک کاشت دندان در چشم

 

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس چندش آورترین روش های درمانی (تصویر و عکس)

 

یک عدد از دندان های بیمار را می کشند. دندان کشیده شده را سوراخ می کنند و مردمکی مصنوعی را درون آن می کارند و در چشم میگذارند. آنها از این روش عجیب برای درمان انحراف قرنیه چشم  بهره میگیرند.

 

۷. میکروب درمانی به سبک چینی

 

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس چندش آورترین روش های درمانی (تصویر و عکس)

 

در این روش موسوم به صابون زرد که از قرن چهارم میلادی به کار گرفته شده، با وارد کردن میکروب به درون معده فرد بیمار، سعی در درمان نارسایی کلیوی و مریضیهای دیگر او دارند‌.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال