ریبری: گریزمان هنوز به بازیکن بزرگی بدل نشده


با دیگران به اشتراک بگذارید

ریبری: گریزمان هنوز به بازیکن بزرگی تبدیل نشده

فرانک ریبری، وینگر اسپایسی و فرانسوی بایرن مونیخ در اظهار نظری عجیب نقل کرد که گریزمان هنوز تبدیل به بازیکن بزرگ و طراز اولی نشده است.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس ریبری: گریزمان هنوز به بازیکن بزرگی مبدل نشده

به گزارش “ورزش سه”، ریبری در سال ۲۰۱۴ از تیم ملی فرانسه خداحافظی کرد و آنتوان گریزمان جانشین او شد اما ریبری هنوز معتقد است گریزمان باید سالهای سال خودش را در سطح اول ثابت کند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس ریبری: گریزمان هنوز به بازیکن بزرگی مبدل نشده

ریبری نقل کرد: “شما وقتی قادر هستید قابلیتهای او را تحسین کنید و به او تبریک بگویید که ۱۰ الی ۱۲ سال در بالاترین سطح بازی کند وگرنه از نظر من در حال حاضر هنوز او تبدیل به بازیکن طراز اولی نشده است. شاید طی ۱۰ سال گذشته، من را می توان جزء خوب ترین بازیکنان دنیا خطاب کرد اما در حال حاضر به دلیل مصدومیت در شرایط آرمانی نیستم”.

ریبری ۸۰ بار پیراهن تیم ملی فرانسه را پوشیده است و کامیاب به زدن ۱۶ گل شده است اما طی دو سال اخیر درگیر مصدومیت بوده است و از سال ۲۰۱۴ تنها در ۴۵ بازی به میدان رفته است.

-لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد-

تهیه کننده: مهتاب ذ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز پادشاه و گدا فارغم بحمدالله
««« »»»
گدای خاک در دوست پادشاه من است

ریبری: گریزمان هنوز به بازیکن بزرگی بدل نشده

TT / 36 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات