نمایشگرهای حرفه ای ایسوس، عالی ترین دوست دیزاینر ها و طراحان و عکاسان (۴ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

نمایشگرهای حرفه ای ایسوس، بهترین دوست طراحان و عکاسان

بی شک بهره گیری از ابزار متناسب و بهینه برای هر کاری، هم راندمان تولید را بالا می برد و هم صرفه جویی در مصرف مواد اولیه را به همراه خواهد داشت. در جهان دیزاین و عکاسی، یکی از اصلی ترین ابزارهای نکته استفاده هنرمندان، نمایشگر است. ایسوس نیز به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان نمایشگر در جهان، خط تولید اختصاصی با نام سری ProArt را صرفاً برای طراحان و عکاسان، تولید می نماید. در این خبر قصد داریم تا به توضیحات بیشتری در این زمینه توجه بکنیم:
عکس شماره ۱ ⇩
عکس نمایشگرهای حرفه ای ایسوس، خوب ترین دوست طراحان و عکاسان
یکی از اصلی ترین علل بهره گیری از نمایشگرهای سری ویژه دیزاین ایسوس، کالیبره بودن و نمایش دقیق رنگ های چاپ است. همانطور که آگاهی میدارید در هنگام دیزاین، نور و رنگ تولید شده در نمایشگرهای عادی متفاوت از رنگ تصاویر در چاپ است. تمامی نمایشگرهای سری PA قادر هستند صد در صد رنگ های sRGB را تولید و به نمایش قرار بدهند. این ویژگی باعث می شود تا کاربر دقیقاً رنگ های نمایشگر را مطابق با رنگ های چاپ شده ببیند.
عکس شماره ۲ ⇩عکس نمایشگرهای حرفه ای ایسوس، خوب ترین دوست طراحان و عکاسان
در هنگام نمایش فایل خروجی به مشتری، برای درک آسانتر اندازه قرار می داری کار، نمایشگر اندازهای قرار می داری کاغذ را به صورت فرضی روی صفحه به تصویر میکشد، که این امر هم باعث صرفه جویی در مصرف کاغذ و پرینت می شود و هم برای مشتری نهایی گیراتر خواهد بود.
ایسوس در تمامی نمایشگرهای سری ProArt از تکنولوژی Smart Contrast Ratio بهره میگیرد. این تکنولوژی با بهره گیری از الگوریتم هایی خاص، کنتراست تصاویر را بالاتر می برد و در عمل رنگ ها، سایه های تاریک و نور زنده تر دیده می شود.
عکس شماره ۳ ⇩عکس نمایشگرهای حرفه ای ایسوس، خوب ترین دوست طراحان و عکاسان
ایسوس برای سری ProArt از خوب ترین پنل ها با تکنولوژی IPS A+ بهره میگیرد. ویژگی این پنل ها تولید تصویر با رنگ دقیق و داشتن زاویه دید ۱۷۸ درجه ای از هر چهار سمت نمایشگر است. این زاویه دید وسیع باعث می شود تا هنگام مشاهده نمایشگر از زوایای گوناگون، کیفیت رنگ و تصویر تحولی نکند و همواره کیفیت ثابت بماند. با تکنولوژی Splendid نیز قادر هستید بدون تغییرات پیچیده، مدهای متفاوت تصاویر مانند بازی، سینمایی و… را به دلخواه برگزید. علاوه بر آن با مدد ویژگی تصویر در تصویر نیز قادر هستید از چندین منبع دیگر به طور مثال از دو کیس مجزا تصویر خروجی گیرید.
عکس شماره ۴ ⇩عکس نمایشگرهای حرفه ای ایسوس، خوب ترین دوست طراحان و عکاسان
ایسوس به منظور رابطه هرچه بهتر در نمایشگر های سری ProArt از انواع گوناگون روابط اتصالاتی نظیر پورت USB 3.0 به منظور جابجا کرده بهره گرفته است. همچنین درگاه های متنوع عکس و تصویری مانندDisplayPort, HDMI, DVI و D-Sub درنظر گرفته تا در وقت بهره گیری از چندین نمایشگر کنار هم محدودیتی نداشته باشید.
همچنین ایسوس به منظور حفظ تندرست کاربران از تکنولوژی Eye-Care در نمایشگرهای خود بهره میگیرد که این تکنولوژی با حذف نورهای آبی مضر و پیش گیری از پرش تصویر، وقوع مریضیهای چشمی مرتبط با استفاده طولانی مدت از کامپیوتر را کم میکند. ایسوس به منظور حفظ ارگونومی و آسانی در هنگام کار، امکان تنظیم ارتفاع، گردش صفحه و تنظیم زاویه شیب را در نمایشگرهای سری ProArt تعبیه نموده است.

_____________________

تهیه و تدوین: ايرانبانو ه.

سخت افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظا می خور و رندی کن و خوش باش ولی
««« »»»
دام تزوير مکن چون دگران قرآن را

نمایشگرهای حرفه ای ایسوس، عالی ترین دوست دیزاینر ها و طراحان و عکاسان (۴ عکس)

TT / 100 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال