سازمان نظام صنفی کامپیوتر ای تهران بزرگ گزارش کرد: شناسایی شرکت های دارای اجازه خدمات بعد از فروختن سازمان پشتیبانی مصرف کنندگان و تولیدکنندگان


با دیگران به اشتراک بگذارید

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اعلام کرد: معرفی شرکت های دارای مجوز خدمات پس از فروش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

شش شرکت سخت افزاری عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران کامیاب به دریافت مجوز خدمات بعد از به فروش رسان از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شدند.
اصغر رضانژاد دبیر سازمان با اعلام این خبر گفت: بازرسان سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از سال گذشته تاکنون تقاضای۳۱ شرکت متقاضی دریافت مجوز خدمات بعد از به فروش رسان در حوزه تکنولوژی اطلاعات را نکته بررسی گذاشتند و از این میان ۶ شرکت فعال در حوزه تجهیزات سخت افزاری کامیاب شدند بعد از قبل ممیزی سازمان و مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک، تاییدیه شبکه خدمات بعد از به فروش رسان خود را از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گیرند.
او درخصوص اسامی این شرکت ها گفت: درحال حاضر شرکت های انفورماتیک گستر، پویا فرانگار،آداک تکنولوژی مانیا، ایمانتک، کامپیوتری ایزی و تفسیر قیمتی اطلاعات نگاره کامیاب شدند مجوز ارائه خدمات بعد از به فروش رسان خود را تحت عنوان "تاییدیه شبکه خدمات بعد از به فروش رسان" با درجات گوناگون، از دفتر نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گیرند. این مجوزها درحالی صادر شده که شرکت شاب نیز مجوز معتبر خدمات بعد از به فروش رسان خود را به سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران ارائه کرده است.
تشریح وضعیت متقاضیان مجوز خدمات پس ازفروش
رضانژاد با اشاره به وضعیت سایر متقاضیان مجوز خدمات بعد از به فروش رسان که درخواست خود را به سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران ارائه کرده اند گفت: درخواست این شرکت ها که همگی درشاخه های گوناگون تکنولوژی اطلاعات و سخت افزار فعال هستند درسازمان نظام صنفی قبل ممیزی شده و مدارک آنها به مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ارسال شده است. این تقاضاها همچنان در حال بررسی و تکمیل مدارک بازرسی هستند.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران درخصوص ۲۶ تقاضای مجوز خدمات بعد از به فروش رسان ادامه داد: از میان تقاضا ها که از سال گذشته به سازمان ارائه شد، تاکنون ۱۳ شرکت از دریافت این مجوز انصراف داده اند. بازرسی ۳ شرکت رابطه تلفنی کوروش( سیتکو)، آریانا پارس راژمان، تکنولوژی زیگورات رایانه پرشیا، از سوی مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک به پایان رسیده و منتظر دریافت مجوز سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هستند.
به نقل کرده رضانژاد، همچنین علاوه بر این شرکت ها، بازرسی دو شرکت نرم افزاری نقش و سیما دستگاه آریا متقاضی مجوز خدمات بعد از به فروش رسان دیگر انجام شده و مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک درحال تکمیل مراحل بازرسی و تهیه و ارسال گزارش به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هستند.
او ادامه داد: از میان خواستهایی که به سازمان ارائه شده همچنان دو شرکت شبکه گستران پایتخت و آلیاسیس رابطه که متقاضی دریافت مجوز خدمات بعد از به فروش رسان بوده اند، هنوز مدارکی برای عقد قرارداد با مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک ارسال نکرده اند.
براساس اعلام دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، دو شرکت فوران تیما و توسعه ریز کامپیوتر کشورمان نکته قبل ممیزی بازرسان سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران قرار گرفته اند. از سوی دیگر شرکت نگین پویش همچنان درانتظار تعیین وقت بازرسی از سوی مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک است.
رسیدگی به درخواست متقاضیان گارانتی
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با اشاره به رابطه و مکاتبات مستمر سازمان با شرکت های متقاضی و همچنین سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ادامه داد: بازرسان سازمان درحال رسیدگی به درخواست شرکت های متقاضی دریافت مجوزخدمات بعد از به فروش رسان هستند و پس ازپایان مرحله قبل ممیزی و بازرسی اولیه شرکت ها، نتایج به شرکت بازرسی موردتایید سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برای بازرسی نهایی اعلام خواهد شد.
رضانژاد در خصوص روال ممیزی شرکت های متقاضی گفت: بعد از تایید شرکت بازرسی، فهرست نهایی متقاضیان دریافت مجوز خدمات بعد از به فروش رسان به دفترنظارت بر خدمات زیربنایی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام خواهد شد.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با اشاره به تسهیلات این سازمان برای اعضای متقاضی دریافت مجوز خدمات بعد از به فروش رسان ادامه داد: براساس تفاهم صورت گرفته میان سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و شرکت بازرسی موردتایید سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان،اعضای سازمان قادر هستند با برخورداری از تخفیف چشم گیری در رابطه با هزینه های ممیزی شرکت بازرسی، مجوز ارائه خدمات بعد از به فروش رسان در حوزه ICT را درنهایت از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گیرند.
درحال حاضر اعضای سازمان که متقاضی دریافت مجوز ارائه خدمات بعد از به فروش رسان هستند در ابتدا قادر هستند با مراجعه به سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، درخواست خود را ارائه کنند .سازمان در این مرحله به مدد بازوهای کارشناسی خود و براساس بندهای آئین نامه خدمات بعد از به فروش رسان، درخواست شرکت های متقاضی را برای دریافت مجوز ارائه خدمات بعد از به فروش رسان بررسی و قبل ممیزی می کند. درصورتی که طبق آئین نامه خدمات بعد از به فروش رسان، این شرکت ها در بر می داری شرایط ضروری باشند ، سازمان متقاضیان را به شرکت بازرسی موردتایید سازمان حمایت خواهد شناساند.

*براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد*

گردآوری توسط: رامتين م.

سخت افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع
««« »»»
شب نشين کوی سربازان و رندانم چو شمع

سازمان نظام صنفی کامپیوتر ای تهران بزرگ گزارش کرد: شناسایی شرکت های دارای اجازه خدمات بعد از فروختن سازمان پشتیبانی مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

TT / 138 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال