منافقین به دنبال تخریب مبانی دین هستند


با دیگران به اشتراک بگذارید

منافقین به دنبال تخریب مبانی دین هستند

خبرگزاری فارس: منافقین به دنبال تخریب مبانی دین هستند

استاد حوزه علمیه نقل کرد: منافقین بر خلاف دشمنان در تیپ دین و دینداری وارد می‌شوند و کاری می‌کنند تا به تدریج نسبت به ارزش‌ها بی‌تفاوت بشویم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی امشب در مهمانی شام غریبان مسجد مقدس جمکران به تشریح ویژگی های منافقین توجه کرد و اظهار کرد: منافقین بر خلاف دشمنان در تیپ دین و دینداری وارد می شوند، تبر برمی دارند و به ریشه دین می زنند. این افراد به تدریج معانی عبارات را تغییر میدهند، غیرت دینی می شود خشونت و افراطی گری و تروریسم می شود مبارزه برای آزادی.

وی با اشاره به اینکه منافق کاری می کند تا به تدریج نسبت به ارزش ها بی تفاوت بشویم، بیان کرد: در جریان تصویب قانون امر به معروف و نهی از منکر یکی از نمایندگان اعلام کرد که با کلیات امر به معروف و نهی از منکر مخالف هستم. یعنی اصل آن را قبول ندارم. این همه در قرآن در خصوص این دو فریضه آیه نازل شده است. این فرد اگر در سخن خود تامل کند می فهمد خلاف دستور الهی صحبت کرده و از دین خارج رفته است. همین فرد برای مردمان روضه امام حسین(ع) می خواند و میگرید.

نماینده سابق مردمان در مجلس ادامه داد: برخی به دنبال این هستند، کاری نکنند که برای غربی ها دلپذیر نباشد. می گویند حتی آب خوردن ما به آنان وابسته است. در این فضا قاعدتاً شهادت طلبی، ایثار، جهاد و گذشت معنا نمییابد، چون مبانی را خراب کرده اند. در این فضا به تدریج نماز کنار می رود. اعتقاد به ولایت سست می شود و امام حسین(ع) کنار قرار داده میشود.

آقاتهرانی با بیان اینکه منافقین متصل به کفار هستند، ابراز کرد: برخی می گویند امور معنوی مردمان به کسی رابطه ندارد. آیا در کشتی سوراخ شده همه نباید به فکر چاره باشند. آیا اگر این سوراخ ترمیم نشود تمام اهل کشتی هلاک نخواهند شد؟

وی اضافه کرد: آیا اگر مسؤولی فاسد است نباید به آن تذکر داد. اگر کسی حق مردمان را نا حق کرد نباید در مقابل او ایستاد؟ مردمان کوفه هم بی تفاوت بودند و این بی تفاوتی در نهایت فاجعه کربلا را به بار آورد.

استاد حوزه علمیه با تاکید بر اینکه از راه امام حسین(ع) باید درس های زیادی یاد گرفت، اظهار کرد: امروز شمر و خولی نداریم ولی افرادی هستند با همان ویژگی ها که باید مراقبشان باشیم تا ما را از مسیر دین و ولایت جدا نکنند.

*پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود*

تهیه از: پيمان ث.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سحرم دولت بيدار به بالين آمد
««« »»»
گفت برخيز که آن خسرو شيرين آمد

منافقین به دنبال تخریب مبانی دین هستند

TT / 50 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال