وارسی فایده های مصرف فرنی!


با دیگران به اشتراک بگذارید

بررسی خاصیت های مصرف فرنی!

مصرف فرنی

مصرف فرنی برای ناشتایی بسیار مفید و پرخاصیت است و قادر هست فایده های بی شماری از جمله جلو گیری از بروز انواع سرطان ها در بدن شود مواد مورد استفاده برای تهیه فرنی از ویژگی های ضدسرطانی مفیدی برخوردار هستند.مطالعات اخیر دانشمندان نشان می‌دهد که خوردن «فرنی» ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد.

بر اساس مطالعات محققان دانشگاه هاروارد بهره گیری از رژیم غذایی حاوی ۷۰ گرم غلات به صورت روزانه که معادل یک کاسه بزرگ فرنی است می‌تواند از ابتلا به سرطان پیش گیری کند.بر اساس گزارش روزنامه ایندیپندنت، امروزه مطالب بسیاری در مورد رژیم‌های گوناگون غذایی برای جلو گیری از ابتلا به سرطان منتشر می‌شود اما در یکی از عجیب‌ترین این مطالب، محققان مدعی شدند که خوردن روزانه یک کاسه فرنی برای ناشتایی می‌تواند از بروز و ابتلا به سرطان پیش گیری کند.

مطالعه محققان دانشگاه هاروارد بر اساس یک مطالعه متاآنالیز و شامل چند مطالعه در مورد مواد غذایی سبوس‌دار بود که ۷۸۶۰۷۶ نفر در آن شرکت داشتند.نتایج این امتحان نشان می‌دهد که خوردن روزانه ۷۰ گرم غلات خطر مرگ ناشی از عوامل عمده مرگ و میرهای مطرح را ۲۲ درصد کاهش می‌دهد.

بر اساس ادعای این محققان خوردن ۷۰ گرم غلات در هر روز (به همان مقدار که در یک کاسه بزرگ فرنی کشف کرد می‌شود) خطر ابتلا به سرطان را ۲۰ درصد و خطر مرگ و فوت شو ناشی از بیماری‌های قلبی و عروقی را نیز ۲۰ درصد کاهش می‌دهد.
غلات سبوس‌دار شامل سبوس، بلغور،، گاز بزن دوسر و … است که حاوی مواد غذایی شامل پروتئین، فیبر، آهن و اسید فولیک هستند.

سلامانه

****************************

تهیه شده توسط: سايه ض.

تغذیه سالم و مناسب در بخش تغذیه و سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرا از توست هر دم تازه عشقی
««« »»»
تو را هر ساعتی حسنی دگر باد

وارسی فایده های مصرف فرنی!

TT / 29 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال