آیا دستکاری چیپست برای ازدیاد سرعت شارژ علت انفجار گلکسی نوت ۷ است؟


با دیگران به اشتراک بگذارید

آیا دستکاری چیپست برای افزایش سرعت شارژ دلیل انفجار گلکسی نوت ۷ است؟

با اینکه بنظر می‌رسید شرکت سامسونگ قادر بوده در مدل‌های جایگزین شده‌ی Galaxy Note 7، معضل باتری و انفجار آن را حل کند ولی دور دوم دعوتی این فبلت، نشان از بیشتر پیچیده شدن اوضاع و تکرار معضل قبلی نوت‌های این شرکت دارد.ت ا کنون جواب واضحی از جانب Samsung در زمینه‌ی علت عمده انفجار Note 7های جایگزین شده که خبر از رفع معضل و تعویض باتری آن‌ها می‌رسید، نداده است. 

تصویر و عکس آیا دستکاری چیپست برای افزایش سرعت شارژ علت انفجار گلکسی نوت 7 است؟

با این حال خبر تازه ای از Financial Times انتشار داده شده و پرده از تئوری جالبی برداشته شده که در آن انگشت اتهام را در قضیه‌ی انفجارها، به سمت مهندسین شرکت سامسونگ هدف گرفته و چیزی بیش از باتری‌ را در این معضل دخیل آگاهی داشته است.
بنا بر این گزارش، یکی از مدیران شرکت سامسونگ اشاره به این مورد داشته است که علت معضل Galaxy Note 7های این شرکت، اشتباه در بهینه سازی SOC (سیستم روی چیپ) این اسمارت‌فون در مورد افزایش سرعت شارژ و متعاقب آن نبود تحمل باتری سیستم بوده است که نگارنده به شرح زیر از آن نقل وعده کرده است:

اگر شما سعی کنید که باتری را با سرعت تر از تحملش شارژ کنید، طبعا بی ثبات خواهد شد. اگر شما به موتور وسیله‌ی نقلیه هم بیش از حد فشار وارد کنید منفجر خواهد شد. این چیزیست که باید انتظارش را داشت. این دستگاه‌ها معجزات فن‌آوری هستند. مگر چقدر می‌شود از یک باتری کوچولو لیتیوم یون توقع داشت.

طبعاً این خبر نیز یک تئوری تائید نشده محسوب می‌شود. از طرفی اگر شرکت سامسونگ کامیاب به کشف کردن ایراد فبلت خود نیز نشود چندان دور از انتظار نیست ولی اینکه با توجه به آبروی در خطر شرکت سامسونگ اتفاقاتی از این دست دوباره به وقوع نپیوندند، بسیار اصلی و حیاتی خواهد بود. اعتماد، چیزی نیست که قادر باش آن را یک شبه بدست آورد ولی قطعاً حوادث مثل این قدرتمندی به باد دادن آن را در یک چشم بهم زدن خواهند داشت!

**با تشکر از انتخاب شما**

نگارش: سرور ا.

تلفن های هوشمند در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مباش بی می و مطرب که زير طاق سپهر
««« »»»
بدين ترانه غم از دل به در توانی کرد

آیا دستکاری چیپست برای ازدیاد سرعت شارژ علت انفجار گلکسی نوت ۷ است؟

TT / 52 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال