پوگبا: دوست دارم در پستی هجومی تر به کار گرفته شوم؛ اکنون در تیم به مانند پیرلو بازی می کنم


پوگبا: دوست دارم در پستی هجومی تر به کار گرفته شوم؛ اکنون در تیم به مانند پیرلو بازی می کنم

طرفداری- پل پوگبا می گوید در حال سازگاری و یادگیری، زیر نظر خوزه مورینیو است. گرانقیمت ترین بازیکن دنیا که تابستان امسال با مبلغ 89 میلیون پوند به اولدترافورد بازگشت، در نظر دارد در پستی هجومی تر بازی کند. مورینیو ترجیح داده تا از او به عنوان هافبک در میانه زمین استفاده کند و به همین وی دلیل کمی از دروازه رقیب دور افتاده است. او تنها موفق شده است در یک بازی [لسترسیتی]، گلزنی کند. 

پوگبا در بازی فرانسه مقابل هلند که با گلزنی اش به پایان رسید، جواب اعتماد دیدیه دشام را داد و ثابت کرد او برای بازی در خطی هجومی تر مناسب است. پوگبوم در مصاحبه ای کوتاه با Manchester Evening News، گفته است:

سعی می کنم هماهنگ شوم، بازیکنی هستم که دوست دارم جلو بروم. مربی دستورات را به من می دهد و من نیز سعی در عمل کردن به آن ها دارم. من باید حفظ توپ کرده و در دفاع نیز به خط دفاعی کمک کنم، این باعث می شود کمی متفاوت تر بازی کنم درست مانند پیرلو. باید آن جا باشم و برای تیم بازی کنم

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات