پیانیچ: یوونتوس باشگاه بسیار بزرگی است؛ رم در قلب من خواهد ماند


پیانیچ: یوونتوس باشگاه بسیار بزرگی است؛ رم در قلب من خواهد ماند

طرفداری- میرالم پیانیچ، هافبک 26 ساله و بوسنیایی یوونتوس مصاحبه ای با وب سایت رسمی فیفا انجام داد:

سال اول حضور در تیمی همیشه برای شما سخت ترین است و باید تلاش کنید تا  با تیم جدید هماهنگ شوید و این کار آسانی نیست. به خصوص در یوونتوس که هدف این تیم همواره پیروزی و قهرمانی است. هدف ما  تکرار و کسب جام هایی است که سال گذشته به دست آوردیم و تا جایی که ممکن است باید در لیگ قهرمانان پیش برویم. من در باشگاه بسیار بزرگی هستم و همه چیز عالی است. امیدوارم به تیم کمک کنم تا بتواند به روند پیروزی هایش ادامه دهد. 

من در لوکزامبورگ رشد کردم و بزرگ شدم و فقط وقتی که یک سال داشتم به لوکزامبورگ آمدم. من با نان و فوتبال رشد و زندگی می کردم و الگوی فوتبالی من زیدان بود. خوشحالم که  پس از آن به متز فرانسه پیوستم، جایی که پیشرفت کردم. گزینه های دیگری هم پیش رویم داشتم اما فلسفه متز مرا جذب کرد. در 17 سالگی اولین بازی ام را برای این تیم انجام دادم و واقعا فوق العاده بود. سپس به المپیک لیون پیوستم. بهترین سال های فوتبالم در رم رقم خورد و  مربیانی فوق العاده داشتم. بدون شک آ اس رم در قلب من باقی خواهد ماند چون خاطرات بسیار خوبی از پنج سال حضورم در جالوروسی دارم و این باشگاه نقشی اساسی در پیشرفت فوتبالی من داشت. حالا من در یوونتوس هستم و امیدوارم تا به این باشگاه کمک کنم و همچنین برای رم موثر بوده باشم.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال