۷۴ هزار تن زباله از سطح شهر سنندج جمع آوری شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

۷۴ هزار تن زباله از سطح شهر سنندج جمع آوری شد

خبرگزاری فارس: 74 هزار تن زباله از سطح شهر سنندج جمع‌آوری شد

مدیرعامل سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری سنندج از جمع‌آوری ۷۴ هزار تن زباله در شش ماهه نخست امسال گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سنندج، سیروان غفوری امشب در جمع خبرنگاران اظهارداشت: یکی از اصلیترین اهداف و اولویت های این سازمان نظارت بر جمع آوری زباله و بازیافت زباله های جمع آوری شده است.

وی از جمع آوری ۷۴ هزار تن زباله در شش ماهه نخست سال جاری گزارش کرد و گفت : روزانه قریب به ۴۰۰ تن زباله از سطح شهر جمع آوری و به کارخانه بازیافت جابجا میشود .

مدیرعامل سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری سنندج افزود: یکی از اصلیترین معضلات در محل دفن زباله ها بحث آتش سوزی زباله ها در محل دفن است.

غفوری افزود: عملیات ساماندهی محل دفن زباله شهری در کیلک با هدف پوشش کامل زباله شهری با خاک و نخاله به منظور جلو گیری از آتش سوزی های احتمالی در فصول گوناگون انجام شد.

به نقل کرده وی، رفت و روب سطح شهر با سه سیستم کامیون مکانیزه جاروب، نظارت بر جمع آوری زباله در نواحی منفصل، نصب مخزن آب آشامیدنی ۱۰۰لیتری در محل دفن پسماند از دیگر اقدامات سازمان بازیافت سنندج در شش ماهه نخست سال جاری بوده است.

این مسؤول تبیین کرد: با هدف ساماندهی خاک و نخاله های سطح شهر سایت عالی ای برای هدایت تمام نخاله های آپارتمانی انتخاب شده و همه نخاله های آپارتمانی در سطح شهر به این سایت رسانده میشوند.

مدیرعامل سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری سنندج یکی از اصلیترین برنامه های این سازمان را بحث تفکیک از مبدا زباله اعلام کرد و گفت: در صورت عملی شدن نقش تفکیک زباله از مبدا در تمامی نقاط سطح شهر گام نقش می داری در بحث بازیافت زباله صورت خواهد گرفت.

****نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود****

نگارش از: فرشته ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر غم لشکر انگيزد که خون عاشقان ريزد
««« »»»
من و ساقی به هم تازيم و بنيادش براندازيم

۷۴ هزار تن زباله از سطح شهر سنندج جمع آوری شد

TT / 39 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال