فوتبال سرعتی کره خنثی شد/فوتبال فیزیکی ایران سوار بر بازی بود


تیم‌ملی کشورمان شب گذشته موفق شد بازی حساس و سخت خود مقابل کره جنوبی را با درخشش سردار آزمون و تک گل او با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسد.

امروز پروفسور دانشگاه مشهور میونجی کره جنوبی در گزارشی به دلایل شکست کره جنوبی مقابل ایران پرداخت که به شرح زیر است:

* تغییرات گسترده در خط دفاعی، میانی و حمله کره جنوبی

کره جنوبی در بازی قبل خود موفق شد قطر را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد. کره مقابل قطر بازی هجومی و رو به جلو خود را انجام داد و موفق شد دو گل دریافت کرده را جبران و حتی به پیروزی برسد. اما در بازی با ایران 5 بازیکن کلیدی کره تغییر کردند دو بازیکن خط دفاعی، دو بازیکن خط میانی و یک مهاجم و این تغییرات گسترده باعث شد تا کره بازی هجومی خود را فراموش کند و از همان ابتدا بازی به لاک دفاعی فرو برود.

* بازی هجومی و مشهور کره جنوبی خنثی شد

با توجه به اینکه فوتبال کره جنوبی با فوتبال هجومی و سرعتی شناخته می‌شد ولی در این بازی اسیر ساختار فیزیکی و بدنی شاگردان کی‌روش قرار گرفت. کره از همان ابتدا بازی تحت فشار بود و نتوانست بازی سرعتی خود را به ایران تحمیل کند.

* کره جنوبی در میانه زمین مغلوب ایران شد

با توجه به مالکیت توپ در میانه زمین که 45 درصد برای کره بود این امر نشان دهنده این واقعیت است که کره در مالکیت توپ و بازی سرعتی خود ناموفق بوده و بازیکنان ایران در میانه زمین بهتر عمل کردند و توپ میدان را در اختیار داشتند.

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال