پپ گواردیولا وای فای را در محل تمرین منچسترسیتی قطع کرده است


پپ گواردیولا وای فای را در محل تمرین منچسترسیتی قطع کرده است

طرفداری- پپ گواردیولا تغییرات زیادی در باشگاه منچسترسیتی ایجاد کرده است. سیتی این فصل را فوق العاده آغاز کرد. پپ گواردیولا عقاید خاصی دارد. جدید ترین خبر در مورد او و سیتی این است که گواردیولا تصمیم گرفته است وای فای را در محل باشگاه قطع کند.

به نقل از دیلی میل، 3G هم به مقدار بسیار کمی در بخشی از ساختمان باشگاه قابل دسترس است. آگوئرو در مورد این کار غیر معمول گواردیولا صحبت کرده است. او معتقد است که گواردیولا چیزی از بازیکنان تیم دیده است که این تصمیم را گرفته است. آگوئرو در مورد علاقه گواردیولا به هدایت تیم ملی آرژانتین هم صحبت کرده است.

فکر می کنم یک بار پپ گواردیولا وارد اتاق ماساژ شد و دید که یک بازیکن که نمی دانم که بود، لم داده است و در حال کار با موبایلش است و نمی دانم شاید او از این حرکت بازیکن تیم خوشش نیامده است. وای فای باشگاه هم اکنون در اتاق ماساژ، رختکن و استخر قطع است.

به نظر گواردیولا دوست دارد که تمام حواس بازیکنانش به تمرینات باشد. او معمولا با تمام بازیکنان به زبان انگلیسی صحبت می کند که همه آن ها احساس واحد بودن، بکنند اما با برخی از خرید های جدید مانند نولیتو که اسپانیایی است به زبان اسپانیایی سخن می کوید تا برای او مشکلی پیش نیاید. بازیکنان صبحانه و ناهار را در کنارهم و در باشگاه صرف می کنند و اگر بازی خانگی داشته باشند، بعد از آن باهم میان وعده می خورند.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال